Financiën
Boekjaar 2025
Cier’Home Construct uit Fontaine-l'Evêque, ondernemingsnummer BE0874302669, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -2.042 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Cier’Home Construct een brutomarge van € 85.387 en een eigen vermogen van € 64.625. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 38.857 naar € -2.042. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 64.625
▼ 3% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -2.042
▼ in 2024 nog € 38.857 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 13.367
▼ 68% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 52.225.
Mensen en middelen in 2025
€ 74.184
▲ € 60.898 t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 18.717
▲ 54% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 23.257
▲ 46% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 18.065
▲ 1% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 30.465 | € -1.712 | € 78.132 | € 85.387 | ▲ 9% |
| Winst na belastingen | € 16.267 | € -2.097 | € 38.857 | € -2.042 | ▼ € 40.900 |
| Eigen vermogen | € 29.907 | € 27.810 | € 66.667 | € 64.625 | ▼ 3% |
| Totale schulden | € 12.205 | € 0 | € 34.419 | € 111.488 | ▲ 224% |
| Cash | € 9.203 | € 2.906 | € 41.860 | € 13.367 | ▼ 68% |
| Opgepotte winst | € 17.507 | € 15.410 | € 54.267 | € 52.225 | ▼ 4% |
| Balanstotaal | € 42.112 | € 27.810 | € 101.086 | € 176.113 | ▲ 74% |
Kerncijfers van Cier’Home Construct, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Cier’Home Construct?
Wat er de jongste jaren bij Cier’Home Construct gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 2.042 (▼ € 40.900 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Fontaine-l'Evêque. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 16.267 winst in 2022 naar € 2.042 verlies in 2025.
Betaalde al € 33.446 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 38.857 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue Saint Christophe(F-E) 43
6140 Fontaine-l'Evêque
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Self-hosted
Hosting
O2SWITCH, FR
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0874.302.669
- Btw-nummer
- BE 0874.302.669
- Maatschappelijke zetel
- Rue Saint Christophe(F-E) 43, 6140 Fontaine-l'Evêque
- Namen & benamingen
- Cier’Home Construct
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 7 juni 2005
- Peppol
- Actief · Actief sinds 25 nov 2025
- Contact
- ciero.be
- Activiteiten · NACE
Algemene bouw van residentiële gebouwen