Financiën
Boekjaar 2025
GARAGE LEVEQUE uit Marche-en-Famenne, ondernemingsnummer BE0874294553, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 121.481 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde GARAGE LEVEQUE een brutomarge van € 324.691 en een eigen vermogen van € 800.751. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 115.002 naar € 121.481. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 11 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 800.751
▲ 18% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 121.481
▲ 6% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 184.934
▲ 73% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 788.351.
Mensen en middelen in 2025
1,8
▼ 0,1 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 84.148
▼ 9% t.o.v. 2024
€ 46.700 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 15.688
▼ 33% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 145.069
▼ 34% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 54.667 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 48.671
▼ 3% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 38.841
▲ 9% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 261.752 | € 293.958 | € 327.784 | € 324.691 | ▼ 1% |
| Winst na belastingen | € 86.992 | € 95.544 | € 115.002 | € 121.481 | ▲ 6% |
| Eigen vermogen | € 468.724 | € 564.268 | € 679.270 | € 800.751 | ▲ 18% |
| Totale schulden | € 395.364 | € 446.701 | € 379.544 | € 305.026 | ▼ 20% |
| Cash | € 184.356 | € 90.749 | € 106.749 | € 184.934 | ▲ 73% |
| Terreinen & gebouwen | € 251.123 | € 223.166 | € 195.211 | € 180.981 | ▼ 7% |
| Opgepotte winst | € 456.324 | € 551.868 | € 666.870 | € 788.351 | ▲ 18% |
| Bankschulden | € 209.676 | € 307.729 | € 220.662 | € 145.069 | ▼ 34% |
| Balanstotaal | € 864.087 | € 1.010.969 | € 1.058.814 | € 1.105.777 | ▲ 4% |
| Werknemers (VTE) | 1,6 | 1,8 | 1,9 | 1,8 | ▼ 0,1 |
Kerncijfers van GARAGE LEVEQUE, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met GARAGE LEVEQUE?
Wat er de jongste jaren bij GARAGE LEVEQUE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 121.481 (▲ 6% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Marche-en-Famenne. KBO
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
Samengevat
Van € 86.992 winst in 2022 naar € 121.481 winst in 2025.
Betaalde al € 185.720 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 121.481 winst.
Gemiddeld € 180.400 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter GARAGE LEVEQUE zit Cédric LEVEQUE.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Cédric LEVEQUE
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
On, Rue des Combattants 14A
6900 Marche-en-Famenne
On, Rue des Combattants 14 A
6900 Marche-en-Famenne
Actief sinds 22 juni 2005
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Cédric Henri LEVEQUE(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0874.294.553
- Btw-nummer
- BE 0874.294.553
- Maatschappelijke zetel
- On, Rue des Combattants 14A, 6900 Marche-en-Famenne
- Namen & benamingen
- GARAGE LEVEQUE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 7 juni 2005
- Peppol
- Actief · Actief sinds 3 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Detailhandel in motorvoertuigen
Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)
Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen
Kleinhandel in onderdelen en accessoires van auto's
Onderhoud en reparatie van auto's