Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 58 % van de kortlopende schulden in 2026; drempel 65 %.
-
Cijfers gecorrigeerd NBB
Verbeterde jaarrekening neergelegd voor 2023.
-
Niet op Peppol Peppol
Niet geregistreerd in het Peppol-netwerk, verplicht voor btw-plichtige ondernemingen sinds 1 januari 2026.
Financiën
Boekjaar 2026
KNODEN SPORT uit Vaux-sur-Sûre, ondernemingsnummer BE0873617533, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 47.061 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde KNODEN SPORT een brutomarge van € 70.617 en een eigen vermogen van € 240.510. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 7.381 naar € 47.061. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 28 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 240.510
▲ 24% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 47.061
▲ € 39.680 t.o.v. 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 40.788
▲ 135% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2026. De opgepotte winst groeide naar € 221.910.
Schulden eind 2026
€ 19.459
▼ 47% t.o.v. 2025
Dit jaar wordt € 17.947 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 1 jaar weg.
€ 6.478
▲ € 5.672 t.o.v. 2025
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 26.296 | € 21.251 | € 25.367 | € 70.617 | ▲ 178% |
| Winst na belastingen | € 6.566 | € 4.567 | € 7.381 | € 47.061 | ▲ € 39.680 |
| Eigen vermogen | € 181.501 | € 186.068 | € 193.449 | € 240.510 | ▲ 24% |
| Totale schulden | € 225.024 | € 203.679 | € 183.636 | € 172.375 | ▼ 6% |
| Cash | € 37.796 | € 46.558 | € 17.391 | € 40.788 | ▲ 135% |
| Terreinen & gebouwen | € 328.843 | € 314.553 | € 302.694 | € 284.097 | ▼ 6% |
| Opgepotte winst | € 162.901 | € 167.468 | € 174.849 | € 221.910 | ▲ 27% |
| Bankschulden | € 71.259 | € 54.326 | € 37.061 | € 19.459 | ▼ 47% |
| Balanstotaal | € 406.525 | € 389.747 | € 377.085 | € 412.885 | ▲ 9% |
Kerncijfers van KNODEN SPORT, boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 augustus 2027.
Wat is er gebeurd met KNODEN SPORT?
Wat er de jongste jaren bij KNODEN SPORT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 47.061 (▲ € 39.680 t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Nieuwe vestiging in Bastogne. KBO
Samengevat
Van € 6.566 winst in 2023 naar € 47.061 winst in 2026.
Betaalde al € 8.287 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2026, met € 47.061 winst.
Bestuur
Achter KNODEN SPORT zit Michel KNODEN.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
Michel KNODEN
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue de Marche 57
6640 Vaux-sur-Sûre
Rue du Sablon 61
6600 Bastogne
Actief sinds 25 april 2005
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0873.617.533
- Btw-nummer
- BE 0873.617.533
- Maatschappelijke zetel
- Rue de Marche 57, 6640 Vaux-sur-Sûre
- Namen & benamingen
- KNODEN SPORT
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 3 mei 2005
- Peppol
- Niet geregistreerd