Financiën
Boekjaar 2025
PROCO &CO uit Tubize, ondernemingsnummer BE0873528055, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 5.218 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde PROCO &CO een brutomarge van € 11.046 en een eigen vermogen van € 12.482. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 2.677 naar € 5.218. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 27 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 12.482
▲ 72% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 5.218
▲ 95% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 12.743
▲ 141% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 4.422.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 1.620
▲ 8% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 2.939
▼ 80% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 9.703
▲ € 8.224 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 21.944
▲ 258% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 12.442 | € 17.601 | € 15.707 | € 11.046 | ▼ 30% |
| Winst na belastingen | € -2.683 | € -1.750 | € 2.677 | € 5.218 | ▲ 95% |
| Eigen vermogen | € 6.337 | € 4.587 | € 7.264 | € 12.482 | ▲ 72% |
| Totale schulden | € 56.182 | € 75.072 | € 25.557 | € 34.586 | ▲ 35% |
| Cash | € 18.606 | € 615 | € 5.277 | € 12.743 | ▲ 141% |
| Opgepotte winst | € 137 | € -1.613 | € 1.064 | € 4.422 | ▲ € 3.358 |
| Bankschulden | € 27.936 | € 33.473 | € 14.507 | € 2.939 | ▼ 80% |
| Balanstotaal | € 62.519 | € 79.659 | € 32.821 | € 47.068 | ▲ 43% |
Kerncijfers van PROCO &CO, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met PROCO &CO?
Wat er de jongste jaren bij PROCO &CO gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 5.218 (▲ 95% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Krzysztof Kuzmiuk werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Nieuwe vestiging in Tubize. KBO
Samengevat
Van € 2.683 verlies in 2022 naar € 5.218 winst in 2025.
Betaalde al € 2.171 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 5.218 winst.
Bestuur
Achter PROCO &CO zit Krzysztof Kuzmiuk.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Krzysztof Kuzmiuk
Bestuurder
sinds 2011
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Avenue des Platanes 73
1480 Tubize
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0873.528.055
- Btw-nummer
- BE 0873.528.055
- Maatschappelijke zetel
- Avenue des Platanes 73, 1480 Tubize
- Namen & benamingen
- PROCO &CO
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 28 april 2005
- Peppol
- Actief · Actief sinds 9 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Overige gespecialiseerde werkzaamheden in de bouw
Overige gespecialiseerde bouwwerkzaamheden