Financiën
Boekjaar 2024
U.R.B. uit La Louvière, ondernemingsnummer BE0873404925, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € 3.992 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde U.R.B. een brutomarge van € 42.665 en een eigen vermogen van € 39.870. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € 2.469 naar € 3.992. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 25 augustus 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 39.870
▲ 11% t.o.v. 2023
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 3.992
▲ 62% t.o.v. 2023
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 463
▼ 38% t.o.v. 2023
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2024. De opgepotte winst groeide naar € 33.670.
Schulden eind 2024
€ 237.941
▼ 7% t.o.v. 2023
Dit jaar wordt € 17.895 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 13 jaar weg.
€ 12.607
▲ 18% t.o.v. 2023
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 900
▼ 49% t.o.v. 2023
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | Verschil 2023 → 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 41.152 | € 40.607 | € 37.473 | € 42.665 | ▲ 14% |
| Winst na belastingen | € 676 | € 2.412 | € 2.469 | € 3.992 | ▲ 62% |
| Eigen vermogen | € 30.997 | € 33.409 | € 35.878 | € 39.870 | ▲ 11% |
| Totale schulden | € 292.710 | € 278.758 | € 278.727 | € 265.822 | ▼ 5% |
| Cash | € 1.155 | € 929 | € 748 | € 463 | ▼ 38% |
| Terreinen & gebouwen | € 249.970 | € 233.973 | € 217.975 | € 201.977 | ▼ 7% |
| Opgepotte winst | € 24.797 | € 27.209 | € 29.678 | € 33.670 | ▲ 13% |
| Bankschulden | € 282.235 | € 267.175 | € 254.886 | € 237.941 | ▼ 7% |
| Balanstotaal | € 323.707 | € 312.167 | € 314.605 | € 305.692 | ▼ 3% |
Kerncijfers van U.R.B., boekjaren 2021 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2026.
Wat is er gebeurd met U.R.B.?
Wat er de jongste jaren bij U.R.B. gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: winst van € 3.992 (▲ 62% t.o.v. 2023). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in La Louvière. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 676 winst in 2021 naar € 3.992 winst in 2024.
Betaalde al € 2.048 vennootschapsbelasting sinds 2021.
Beste jaar ooit: 2024, met € 3.992 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue de la Croix du Maïeur(S-B) 9
7110 La Louvière
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0873.404.925
- Btw-nummer
- BE 0873.404.925
- Maatschappelijke zetel
- Rue de la Croix du Maïeur(S-B) 9, 7110 La Louvière
- Namen & benamingen
- U.R.B.
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 22 april 2005
- Peppol
- Actief · Actief sinds 9 jan 2026
- Contact
- [email protected]