Financiën
Boekjaar 2025
SIGNALIS uit Wavre, ondernemingsnummer BE0873177865, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 14.833 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde SIGNALIS een brutomarge van € 42.037 en een eigen vermogen van € 62.600. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -20.578 naar € 14.833. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 31 oktober 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 62.600
▲ 29% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 14.833
▲ in 2024 nog € 20.578 verlies
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 63.856
▲ 8% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 833 uitgekeerd
6 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 6.700
▲ 26% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 124.401
▲ 7% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 14.438 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 9 jaar weg.
€ 12.258
▲ 245% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 6.886
▲ 51% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 4.282 | € 41.679 | € 2.558 | € 42.037 | ▲ € 39.479 |
| Winst na belastingen | € -1.507 | € 29.261 | € -20.578 | € 14.833 | ▲ € 35.411 |
| Eigen vermogen | € 39.917 | € 69.178 | € 48.600 | € 62.600 | ▲ 29% |
| Totale schulden | € 25.492 | € 209.944 | € 202.489 | € 217.998 | ▲ 8% |
| Cash | € 28.610 | € 55.481 | € 59.335 | € 63.856 | ▲ 8% |
| Terreinen & gebouwen | - | € 98.167 | € 91.301 | € 84.434 | ▼ 8% |
| Opgepotte winst | € 21.317 | € 50.578 | € 30.000 | € 44.000 | ▲ 47% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 833 | |
| Bankschulden | € 0 | € 126.035 | € 116.399 | € 124.401 | ▲ 7% |
| Balanstotaal | € 65.409 | € 279.122 | € 251.089 | € 280.598 | ▲ 12% |
Kerncijfers van SIGNALIS, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2026 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 oktober 2026.
Wat is er gebeurd met SIGNALIS?
Wat er de jongste jaren bij SIGNALIS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 14.833. Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Wavre. KBO
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
Samengevat
Van € 1.507 verlies in 2022 naar € 14.833 winst in 2025.
Betaalde al € 4.659 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 29.261 winst.
Keerde in totaal € 833 dividend uit aan de eigenaars.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Chaussée de Louvain 114
1300 Wavre
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Hosting & E-mail
E-mail provider
OVH Mail
Hosting
OVH, FR
DNS
OVH DNS
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Philippe VAN GEEM(oprichter) 50%
- Martine GALMACHE(oprichter) 50%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0873.177.865
- Btw-nummer
- BE 0873.177.865
- Maatschappelijke zetel
- Chaussée de Louvain 114, 1300 Wavre
- Namen & benamingen
- SIGNALIS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 14 april 2005
- Peppol
- Actief · Actief sinds 22 dec 2025
- Contact
- signalis.be
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van reclamebureaus
Publiciteitsagentschappen