Financiën
Boekjaar 2026
Walter Theuns Consulting uit Wijnegem, ondernemingsnummer BE0872987330, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 87.908 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Walter Theuns Consulting een brutomarge van € 115.310 en een eigen vermogen van € 286.366. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 102.831 naar € 87.908. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 16 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 286.366
▲ 44% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 87.908
▼ 15% t.o.v. 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 9.010
▼ 95% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2026. De opgepotte winst groeide naar € 279.766.
Mensen en middelen in 2026
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 4.071
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2026
€ 729
▼ 99% t.o.v. 2025
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 963
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 8.264
▼ 62% t.o.v. 2025
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 54.035 | € 100.101 | € 178.417 | € 115.310 | ▼ 35% |
| Winst na belastingen | € 25.822 | € 51.635 | € 102.831 | € 87.908 | ▼ 15% |
| Eigen vermogen | € 43.992 | € 95.627 | € 198.458 | € 286.366 | ▲ 44% |
| Totale schulden | € 109.950 | € 83.802 | € 74.030 | € 9.956 | ▼ 87% |
| Cash | - | € 112.150 | € 170.150 | € 9.010 | ▼ 95% |
| Terreinen & gebouwen | € 55.112 | € 43.558 | € 32.005 | - | |
| Opgepotte winst | € 37.392 | € 89.027 | € 191.858 | € 279.766 | ▲ 46% |
| Bankschulden | € 88.592 | € 67.067 | € 52.307 | € 729 | ▼ 99% |
| Balanstotaal | € 153.942 | € 179.429 | € 272.488 | € 296.322 | ▲ 9% |
Kerncijfers van Walter Theuns Consulting, boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 oktober 2027.
Wat is er gebeurd met Walter Theuns Consulting?
Wat er de jongste jaren bij Walter Theuns Consulting gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 87.908 (▼ 15% t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Wijnegem. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 25.822 winst in 2023 naar € 87.908 winst in 2026.
Betaalde al € 132.742 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2025, met € 102.831 winst.
Bestuur
Achter Walter Theuns Consulting zit Walter Theuns.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
Walter Theuns
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Lange Kruisweg 13
2110 Wijnegem
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0872.987.330
- Btw-nummer
- BE 0872.987.330
- Maatschappelijke zetel
- Lange Kruisweg 13, 2110 Wijnegem
- Namen & benamingen
- Walter Theuns Consulting
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 6 april 2005
- Peppol
- Actief · Actief sinds 3 feb 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Computeradviesbureaus
Computerconsultancy-activiteiten