Financiën
Boekjaar 2025
GROUPE MUKEZA uit Sint-Gillis (bij-Brussel), ondernemingsnummer BE0871556777, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 4.741 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde GROUPE MUKEZA een brutomarge van € 27.644 en een eigen vermogen van € 91.414. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € 25.705 naar € 4.741. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 13 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 91.414
▲ 8% t.o.v. 2023
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 4.741
▼ 82% t.o.v. 2023
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 34.206
▲ 17% t.o.v. 2023
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 72.814.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 6.714
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 9.859
Dit jaar wordt € 4.372 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 1.153
▼ 80% t.o.v. 2023
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 15.381
▲ 50% t.o.v. 2023
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2021 | 2022 | 2023 | 2025 | Verschil 2023 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 35.758 | - | - | - | |
| Brutomarge | € 16.596 | € 27.321 | € 25.781 | € 27.644 | ▲ 7% |
| Winst na belastingen | € 15.521 | € 20.172 | € 25.705 | € 4.741 | ▼ 82% |
| Eigen vermogen | € 38.619 | € 58.791 | € 84.496 | € 91.414 | ▲ 8% |
| Totale schulden | € 6.507 | € 13.075 | € 15.992 | € 26.393 | ▲ 65% |
| Cash | € 16.408 | € 21.238 | € 29.189 | € 34.206 | ▲ 17% |
| Opgepotte winst | € 20.019 | € 40.191 | € 65.896 | € 72.814 | ▲ 10% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 0 | € 9.859 | |
| Balanstotaal | € 45.126 | € 71.866 | € 100.488 | € 117.807 | ▲ 17% |
Kerncijfers van GROUPE MUKEZA, boekjaren 2021 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met GROUPE MUKEZA?
Wat er de jongste jaren bij GROUPE MUKEZA gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 4.741 (▼ 82% t.o.v. 2023). Bron: NBB ↗
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Nieuwe vestiging in Sint-Gillis (bij-Brussel). KBO
Samengevat
Van € 15.521 winst in 2021 naar € 4.741 winst in 2025.
Betaalde al € 15.134 vennootschapsbelasting sinds 2021.
Beste jaar ooit: 2023, met € 25.705 winst.
Bestuur
Achter GROUPE MUKEZA zit Léodomir Uwambaje.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Léodomir Uwambaje
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Belgradostraat 134
1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 4 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0871.556.777
- Btw-nummer
- BE 0871.556.777
- Maatschappelijke zetel
- Belgradostraat 134, 1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)
- Namen & benamingen
- GROUPE MUKEZA
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 31 januari 2005
- Peppol
- Actief · Actief sinds 22 jul 2026
- Activiteiten · NACE
Cafés en bars
Cafés