Financiën
Boekjaar 2025
ANTOINE DE RAEVE uit Wemmel, ondernemingsnummer BE0870937561, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 220.867 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde ANTOINE DE RAEVE een brutomarge van € 325.549 en een eigen vermogen van € 4,5 miljoen. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 182.878 naar € 220.867. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 25 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 4,5 miljoen
▲ 5% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 220.867
▲ 21% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 414.728
▼ 5% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 4,5 miljoen.
Mensen en middelen in 2025
1
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 34.319
▲ 2% t.o.v. 2024
€ 34.300 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 25.773
▼ 21% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 400.000
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 8.206
▲ 67% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 96.434
▼ 27% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 1.163.614 | € 1.943.803 | € 280.259 | € 325.549 | ▲ 16% |
| Winst na belastingen | € 755.654 | € 1.314.333 | € 182.878 | € 220.867 | ▲ 21% |
| Eigen vermogen | € 3.432.314 | € 4.746.647 | € 4.319.970 | € 4.540.838 | ▲ 5% |
| Totale schulden | € 1.239.127 | € 1.180.456 | € 1.296.078 | € 1.164.055 | ▼ 10% |
| Cash | € 309.479 | € 1.402.880 | € 434.370 | € 414.728 | ▼ 5% |
| Terreinen & gebouwen | € 513.307 | € 499.041 | € 484.774 | € 470.507 | ▼ 3% |
| Opgepotte winst | € 3.432.314 | € 4.746.647 | € 4.319.970 | € 4.540.838 | ▲ 5% |
| Dividend | € 609.505 | € 0 | € 609.555 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 400.000 | € 400.000 | € 400.000 | € 400.000 | |
| Balanstotaal | € 4.671.441 | € 5.927.103 | € 5.616.048 | € 5.704.892 | ▲ 2% |
| Werknemers (VTE) | 1 | 1 | 1 | 1 |
Kerncijfers van ANTOINE DE RAEVE, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met ANTOINE DE RAEVE?
Wat er de jongste jaren bij ANTOINE DE RAEVE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 220.867 (▲ 21% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Wemmel. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 755.654 winst in 2022 naar € 220.867 winst in 2025.
Betaalde al € 1,1 miljoen vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 1,3 miljoen winst.
Gemiddeld € 325.500 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter ANTOINE DE RAEVE zit Antoine De Raeve.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Antoine De Raeve
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Guilielmo Marconilaan 11
1780 Wemmel
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0870.937.561
- Btw-nummer
- BE 0870.937.561
- Maatschappelijke zetel
- Guilielmo Marconilaan 11, 1780 Wemmel
- Namen & benamingen
- ANTOINE DE RAEVE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 31 december 2004
- Peppol
- Actief · Actief sinds 14 nov 2025
- Contact
- [email protected] +32475780315
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van advocaten