Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 27 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
DE MAURICE A OLIVIER uit Sint-Lambrechts-Woluwe, ondernemingsnummer BE0870151960, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 37.101 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde DE MAURICE A OLIVIER een brutomarge van € 154.218 en een eigen vermogen van € 70.852. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 27.660 naar € 37.101. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 14 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 70.852
▲ 110% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 37.101
▲ 34% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 57.513
▲ € 52.865 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 50.852.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 69.055
▼ 37% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 4.075
▲ 2% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 14.046
▼ 58% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 14.729
▼ 27% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 118.878 | € 174.252 | € 184.485 | € 154.218 | ▼ 16% |
| Winst na belastingen | € 4.043 | € 26.023 | € 27.660 | € 37.101 | ▲ 34% |
| Eigen vermogen | € -19.932 | € 6.091 | € 33.751 | € 70.852 | ▲ 110% |
| Totale schulden | € 393.155 | € 339.963 | € 278.619 | € 243.496 | ▼ 13% |
| Cash | € 23.968 | € 4.871 | € 4.648 | € 57.513 | ▲ € 52.865 |
| Opgepotte winst | € -39.932 | € -13.909 | € 13.751 | € 50.852 | ▲ 270% |
| Bankschulden | € 20.000 | € 13.700 | € 7.188 | € 0 | ▼ 100% |
| Balanstotaal | € 373.224 | € 346.054 | € 312.370 | € 314.348 | ▲ 1% |
Kerncijfers van DE MAURICE A OLIVIER, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met DE MAURICE A OLIVIER?
Wat er de jongste jaren bij DE MAURICE A OLIVIER gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 37.101 (▲ 34% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Olivier DETOMBE werd bestuurder. NBB
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Lambrechts-Woluwe. KBO
Samengevat
Van € 4.043 winst in 2022 naar € 37.101 winst in 2025.
Beste jaar ooit: 2025, met € 37.101 winst.
Bestuur
Achter DE MAURICE A OLIVIER zit Olivier DETOMBE. Olivier DETOMBE zit ook achter M.S.M.D..
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
sinds 2023
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Roodebeeksteenweg 246
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Self-hosted
Hosting
O2SWITCH, FR
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- DETOMBE Maurice Jean Marie(oprichter) 90%
- DETOMBE Olivier Guy Yves(oprichter) 10%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0870.151.960
- Btw-nummer
- BE 0870.151.960
- Maatschappelijke zetel
- Roodebeeksteenweg 246, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
- Namen & benamingen
- DE MAURICE A OLIVIER
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 24 november 2004
- Peppol
- Actief · Actief sinds 14 jun 2026
- Contact
- demauriceaolivier.be
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening
Restaurants van het traditionele type
Eetgelegenheden met volledige bediening
Wasserettes, behandelen van was en reiniging van kleding ten behoeve van particulieren
Activiteiten van wasserettes en wassalons ten behoeve van particulieren