Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Verlies twee jaar op rij NBB
Negatief resultaat in 2024 en 2025.
Financiën
Boekjaar 2025
MICHEL LECAILLIE uit Marche-en-Famenne, ondernemingsnummer BE0869968155, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -11.905 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MICHEL LECAILLIE een brutomarge van € 137.631 en een eigen vermogen van € 234.984. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -14.541 naar € -11.905. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 19 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 234.984
▼ 17% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -11.905
▲ 18 % minder verlies dan in 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 253.650
▲ 14% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 216.434.
Mensen en middelen in 2025
€ 40.143
▼ 9% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 169.488
▼ 34% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 128.628
▼ 34% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 65.939 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 11.792
▲ 110% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 16.267
▼ 23% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 320.277 | € 409.227 | € 137.790 | € 137.631 | |
| Winst na belastingen | € 7.702 | € 90.410 | € -14.541 | € -11.905 | ▲ € 2.636 |
| Eigen vermogen | € 267.020 | € 357.430 | € 282.889 | € 234.984 | ▼ 17% |
| Totale schulden | € 669.606 | € 435.326 | € 385.226 | € 335.203 | ▼ 13% |
| Cash | € 240.361 | € 258.101 | € 223.474 | € 253.650 | ▲ 14% |
| Terreinen & gebouwen | € 47.640 | € 43.331 | € 39.022 | € 34.713 | ▼ 11% |
| Opgepotte winst | € 248.470 | € 338.880 | € 264.339 | € 216.434 | ▼ 18% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 60.000 | € 36.000 | ▼ 40% |
| Bankschulden | € 281.003 | € 262.560 | € 193.671 | € 128.628 | ▼ 34% |
| Balanstotaal | € 936.626 | € 792.756 | € 668.115 | € 570.188 | ▼ 15% |
| Werknemers (VTE) | 3,1 | 2,8 | - | - |
Kerncijfers van MICHEL LECAILLIE, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met MICHEL LECAILLIE?
Wat er de jongste jaren bij MICHEL LECAILLIE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 11.905. Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Marche-en-Famenne. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 7.702 winst in 2022 naar € 11.905 verlies in 2025.
Betaalde al € 40.251 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 90.410 winst.
Gemiddeld € 146.200 toegevoegde waarde per werknemer in 2023.
Bestuur
Achter MICHEL LECAILLIE zit MICHEL LECAILLIE.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
MICHEL LECAILLIE
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Aye, Rue des Jolis Bois 35
6900 Marche-en-Famenne
Aye, Rue Grande 47
6900 Marche-en-Famenne
Actief sinds 6 november 2014
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0869.968.155
- Btw-nummer
- BE 0869.968.155
- Maatschappelijke zetel
- Aye, Rue des Jolis Bois 35, 6900 Marche-en-Famenne
- Namen & benamingen
- MICHEL LECAILLIE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 15 november 2004
- Peppol
- Actief · Actief sinds 3 jul 2026
- Activiteiten · NACE
Goederenvervoer over de weg
Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren
Groothandel in hout
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Detailhandel in motorvoertuigen
Secretariaten
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)
Fotokopiëren, documentvoorbereiding en andere gespecialiseerde ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren