Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 4 % van de kortlopende schulden in 2024; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2024
BIAM uit Sivry-Rance, ondernemingsnummer BE0867191480, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € 7.291 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde BIAM een brutomarge van € 21.268 en een eigen vermogen van € 59.604. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € 3.889 naar € 7.291. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 29 augustus 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 59.604
▲ 14% t.o.v. 2023
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 7.291
▲ 87% t.o.v. 2023
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 3.021
▲ 96% t.o.v. 2023
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2024. De opgepotte winst groeide naar € 41.004.
Schulden eind 2024
€ 53.854
▼ 20% t.o.v. 2023
Dit jaar wordt € 13.750 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 3.536
▼ 46% t.o.v. 2023
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 4.274
▲ 14% t.o.v. 2023
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | Verschil 2023 → 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 20.583 | € 18.095 | € 20.885 | € 21.268 | ▲ 2% |
| Winst na belastingen | € 6.773 | € 6.062 | € 3.889 | € 7.291 | ▲ 87% |
| Eigen vermogen | € 42.363 | € 48.425 | € 52.314 | € 59.604 | ▲ 14% |
| Totale schulden | € 155.590 | € 151.676 | € 138.734 | € 126.045 | ▼ 9% |
| Cash | € 2.198 | € 8.722 | € 1.545 | € 3.021 | ▲ 96% |
| Terreinen & gebouwen | € 194.517 | € 190.275 | € 186.033 | € 181.791 | ▼ 2% |
| Opgepotte winst | € 23.763 | € 29.825 | € 33.714 | € 41.004 | ▲ 22% |
| Bankschulden | € 95.104 | € 81.354 | € 67.604 | € 53.854 | ▼ 20% |
| Balanstotaal | € 197.953 | € 200.101 | € 191.048 | € 185.649 | ▼ 3% |
Kerncijfers van BIAM, boekjaren 2021 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2026.
Wat is er gebeurd met BIAM?
Wat er de jongste jaren bij BIAM gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: winst van € 7.291 (▲ 87% t.o.v. 2023). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Sivry-Rance. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 6.773 winst in 2021 naar € 7.291 winst in 2024.
Betaalde al € 8.820 vennootschapsbelasting sinds 2021.
Beste jaar ooit: 2024, met € 7.291 winst.
Bestuur
Achter BIAM zitten Benjamin MERSCH en Laurence DUSSARD. Dezelfde mensen zitten ook achter MB5. Laurence DUSSARD zit ook achter DEBRUXELLES.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2024
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue de l'Esclinchamps 28
6470 Sivry-Rance
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0867.191.480
- Btw-nummer
- BE 0867.191.480
- Maatschappelijke zetel
- Rue de l'Esclinchamps 28, 6470 Sivry-Rance
- Namen & benamingen
- BIAM
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 10 september 2004
- Peppol
- Actief · Actief sinds 11 sep 2026