Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 23 % van de kortlopende schulden in 2026; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2026
ISARA uit Chaumont-Gistoux, ondernemingsnummer BE0867051128, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 113.877 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde ISARA een brutomarge van € 72.174 en een eigen vermogen van € 604.022. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 29.393 naar € 113.877. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 16 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 604.022
▼ 44% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 113.877
▲ 287% t.o.v. 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 30.896
▼ 9% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 591.580 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Schulden eind 2026
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.226
▲ 51% t.o.v. 2025
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 56.656
▲ € 47.998 t.o.v. 2025
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 134.972 | € 85.892 | € 83.913 | € 72.174 | ▼ 14% |
| Winst na belastingen | € 129.969 | € 147.999 | € 29.393 | € 113.877 | ▲ 287% |
| Eigen vermogen | € 1.238.764 | € 1.166.631 | € 1.081.724 | € 604.022 | ▼ 44% |
| Totale schulden | € 108.118 | € 304.510 | € 164.936 | € 227.263 | ▲ 38% |
| Cash | € 1.215.809 | € 258.926 | € 33.878 | € 30.896 | ▼ 9% |
| Opgepotte winst | € 1.220.214 | € 1.148.081 | € 1.063.174 | € 585.472 | ▼ 45% |
| Dividend | € 0 | € 220.131 | € 114.300 | € 591.580 | ▲ € 477.280 |
| Balanstotaal | € 1.346.882 | € 1.471.142 | € 1.246.661 | € 831.285 | ▼ 33% |
Kerncijfers van ISARA, boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 oktober 2027.
Wat is er gebeurd met ISARA?
Wat er de jongste jaren bij ISARA gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 113.877 (▲ 287% t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Marc FOSSEPREZ werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Chaumont-Gistoux. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 129.969 winst in 2023 naar € 113.877 winst in 2026.
Betaalde al € 205.651 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2024, met € 147.999 winst.
Keerde in totaal € 926.011 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter ISARA zit Marc FOSSEPREZ.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
Marc FOSSEPREZ
Bestuurder
sinds 2023
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue Lahaut 2
1325 Chaumont-Gistoux
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0867.051.128
- Btw-nummer
- BE 0867.051.128
- Maatschappelijke zetel
- Rue Lahaut 2, 1325 Chaumont-Gistoux
- Namen & benamingen
- ISARA
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 2 september 2004
- Peppol
- Actief · Actief sinds 21 okt 2026
- Activiteiten · NACE
Computerconsultancy-activiteiten
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Computeradviesbureaus
Overige vormen van onderwijs
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering
Groothandel in computers, randapparatuur en software
Arbeidsbemiddeling
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
+5