Financiën
Boekjaar 2025
DENTALCARE & IM uit Gent, ondernemingsnummer BE0866160906, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 247.520 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde DENTALCARE & IM een brutomarge van € 567.278 en een eigen vermogen van € 1,5 miljoen. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 383.427 naar € 247.520. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 1,5 miljoen
▲ 3% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 247.520
▼ 35% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 969.557
▲ 107% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 207.876 uitgekeerd
84 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 82.176
▲ 1% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 1.772
▲ 141% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 798.199
▲ € 600.910 t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 90.527 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 9 jaar weg.
€ 56.180
▼ 47% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 20.330
▲ 99% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 669.589 | € 539.603 | € 708.788 | € 567.278 | ▼ 20% |
| Winst na belastingen | € 369.969 | € 271.752 | € 383.427 | € 247.520 | ▼ 35% |
| Eigen vermogen | € 873.774 | € 1.096.622 | € 1.480.049 | € 1.519.693 | ▲ 3% |
| Totale schulden | € 503.022 | € 440.118 | € 341.078 | € 1.016.982 | ▲ 198% |
| Cash | € 786.873 | € 984.358 | € 467.453 | € 969.557 | ▲ 107% |
| Terreinen & gebouwen | € 406.577 | € 374.374 | € 335.951 | € 997.922 | ▲ 197% |
| Opgepotte winst | € 861.374 | € 1.084.222 | € 1.467.649 | € 1.507.293 | ▲ 3% |
| Dividend | € 93.436 | € 48.904 | € 0 | € 207.876 | |
| Bankschulden | € 306.931 | € 253.605 | € 197.289 | € 798.199 | ▲ € 600.910 |
| Balanstotaal | € 1.376.797 | € 1.536.740 | € 1.821.126 | € 2.536.674 | ▲ 39% |
| Werknemers (VTE) | - | 2 | 2,1 | - |
Kerncijfers van DENTALCARE & IM, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met DENTALCARE & IM?
Wat er de jongste jaren bij DENTALCARE & IM gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 247.520 (▼ 35% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Merchtem. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 369.969 winst in 2022 naar € 247.520 winst in 2025.
Betaalde al € 573.340 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 383.427 winst.
Gemiddeld € 337.500 toegevoegde waarde per werknemer in 2024.
Bestuur
Achter DENTALCARE & IM zit Ella Moreno.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Ella Moreno
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Francisco Ferrerlaan 449
9000 Gent
Linthoutstraat 3 bus 3
1785 Merchtem
Actief sinds 5 juli 2004
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0866.160.906
- Btw-nummer
- BE 0866.160.906
- Maatschappelijke zetel
- Francisco Ferrerlaan 449, 9000 Gent
- Namen & benamingen
- DENTALCARE & IM
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 5 juli 2004
- Peppol
- Actief · Actief sinds 26 okt 2024
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van tandartspraktijken
Tandartspraktijken