Financiën
Boekjaar 2025
Enface uit Mortsel, ondernemingsnummer BE0859916282, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 29.488 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Enface een brutomarge van € 20.328 en een eigen vermogen van € 1,5 miljoen. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 508.529 naar € 29.488. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 29 oktober 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 1,5 miljoen
▲ 2% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 29.488
▼ 94% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 552.398
▲ 186% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 1,5 miljoen.
Mensen en middelen in 2025
€ 1.580
▼ 80% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 515
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.949
▼ 94% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 276.812 | € 165.231 | € 770.676 | € 20.328 | ▼ 97% |
| Winst na belastingen | € 173.953 | € 93.223 | € 508.529 | € 29.488 | ▼ 94% |
| Eigen vermogen | € 865.225 | € 958.449 | € 1.466.978 | € 1.496.467 | ▲ 2% |
| Totale schulden | € 15.110 | € 44.422 | € 50.853 | € 3.464 | ▼ 93% |
| Cash | € 635.567 | € 316.805 | € 193.025 | € 552.398 | ▲ 186% |
| Terreinen & gebouwen | € 80.038 | € 64.233 | € 48.129 | € 32.925 | ▼ 32% |
| Opgepotte winst | € 859.025 | € 952.249 | € 1.460.778 | € 1.490.267 | ▲ 2% |
| Dividend | € 465.306 | € 0 | € 0 | € 0 | |
| Balanstotaal | € 880.335 | € 1.002.870 | € 1.517.831 | € 1.499.930 | ▼ 1% |
Kerncijfers van Enface, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2026 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 oktober 2026.
Wat is er gebeurd met Enface?
Wat er de jongste jaren bij Enface gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 29.488 (▼ 94% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Dany SPEELMAN werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Nieuwe vestiging in Mortsel. KBO
Samengevat
Van € 173.953 winst in 2022 naar € 29.488 winst in 2025.
Betaalde al € 362.761 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 508.529 winst.
Keerde in totaal € 465.306 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Enface zit Dany SPEELMAN.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Dany SPEELMAN
Bestuurder
sinds 2019
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Cogelslei 8
2640 Mortsel
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0859.916.282
- Btw-nummer
- BE 0859.916.282
- Maatschappelijke zetel
- Cogelslei 8, 2640 Mortsel
- Namen & benamingen
- Enface
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 4 augustus 2003
- Peppol
- Actief · Actief sinds 20 dec 2024
- Contact
- [email protected]