Financiën
Boekjaar 2025
RIVO-TECHNICS uit Zutendaal, ondernemingsnummer BE0859907176, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 35.871 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde RIVO-TECHNICS een brutomarge van € 213.351 en een eigen vermogen van € 313.971. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 46.303 naar € 35.871. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 15 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 313.971
▼ 1% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 35.871
▼ 23% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 152.678
▼ 16% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 37.666 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
€ 107.618
▲ 89% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 12.433
▲ 52% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 372.084
▼ 9% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 28.253 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 13 jaar weg.
€ 71.014
▲ 70% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 28.715
▼ 26% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 160.572 | € 198.505 | € 176.647 | € 213.351 | ▲ 21% |
| Winst na belastingen | € 26.199 | € 70.109 | € 46.303 | € 35.871 | ▼ 23% |
| Eigen vermogen | € 252.163 | € 320.262 | € 315.766 | € 313.971 | ▼ 1% |
| Totale schulden | € 533.716 | € 524.085 | € 511.025 | € 494.983 | ▼ 3% |
| Cash | € 104.998 | € 197.180 | € 181.912 | € 152.678 | ▼ 16% |
| Terreinen & gebouwen | € 480.218 | € 465.836 | € 470.051 | € 446.720 | ▼ 5% |
| Opgepotte winst | € 245.963 | € 314.062 | € 309.566 | € 307.771 | ▼ 1% |
| Dividend | € 2.010 | € 2.010 | € 50.799 | € 37.666 | ▼ 26% |
| Bankschulden | € 455.049 | € 421.584 | € 408.807 | € 372.084 | ▼ 9% |
| Balanstotaal | € 785.879 | € 844.347 | € 826.791 | € 808.955 | ▼ 2% |
Kerncijfers van RIVO-TECHNICS, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met RIVO-TECHNICS?
Wat er de jongste jaren bij RIVO-TECHNICS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 35.871 (▼ 23% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Zutendaal. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Nieuwe vestiging in Zutendaal. KBO
Samengevat
Van € 26.199 winst in 2022 naar € 35.871 winst in 2025.
Betaalde al € 63.023 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 70.109 winst.
Keerde in totaal € 92.485 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter RIVO-TECHNICS zitten Kurt Remans en An meuwis.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Kurt Remans
Bestuurder
An meuwis
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Zevenputtenstraat 2/0.4
3690 Zutendaal
Zevenputtenstraat 2 bus 0.4
3690 Zutendaal
Actief sinds 30 juli 2003
Trichterweg 91 bus B
3690 Zutendaal
Actief sinds 1 februari 2018
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0859.907.176
- Btw-nummer
- BE 0859.907.176
- Maatschappelijke zetel
- Zevenputtenstraat 2/0.4, 3690 Zutendaal
- Namen & benamingen
- RIVO-TECHNICS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 1 augustus 2003
- Peppol
- Actief · Actief sinds 7 okt 2025
- Activiteiten · NACE
Algemene elektrotechnische installatiewerken
Elektrische installatie