Financiën
Boekjaar 2025
DENTAL-LAB uit Wijnegem, ondernemingsnummer BE0859792558, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 26.303 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde DENTAL-LAB een brutomarge van € 51.660 en een eigen vermogen van € 255.420. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 21.792 naar € 26.303. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 255.420
▲ 11% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 26.303
▲ 21% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 167.050
▲ 51% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 188.420.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 1.257
▼ 93% t.o.v. 2024
Geen personeel op de loonlijst. Zo’n klein bedrag is meestal een sociale bijdrage of pensioenpremie van de bestuurder, geboekt onder personeelskosten.
€ 31.477
▼ 20% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.082
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 3.394
▲ 56% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 87.275 | € 74.287 | € 57.989 | € 51.660 | ▼ 11% |
| Winst na belastingen | € 14.704 | € 16.302 | € 21.792 | € 26.303 | ▲ 21% |
| Eigen vermogen | € 191.023 | € 207.324 | € 229.117 | € 255.420 | ▲ 11% |
| Totale schulden | € 43.500 | € 44.790 | € 21.090 | € 19.692 | ▼ 7% |
| Cash | € 122.039 | € 144.671 | € 110.474 | € 167.050 | ▲ 51% |
| Opgepotte winst | € 124.023 | € 140.324 | € 162.117 | € 188.420 | ▲ 16% |
| Bankschulden | € 3.333 | € 3.333 | € 0 | € 0 | |
| Balanstotaal | € 234.523 | € 252.115 | € 250.206 | € 275.112 | ▲ 10% |
Kerncijfers van DENTAL-LAB, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met DENTAL-LAB?
Wat er de jongste jaren bij DENTAL-LAB gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 26.303 (▲ 21% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Wijnegem. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 14.704 winst in 2022 naar € 26.303 winst in 2025.
Betaalde al € 28.457 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 26.303 winst.
Bestuur
Achter DENTAL-LAB zit Stephane Van Staey.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Stephane Van Staey
Bestuurder-zaakvoerder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Turnhoutsebaan 339
2110 Wijnegem
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0859.792.558
- Btw-nummer
- BE 0859.792.558
- Maatschappelijke zetel
- Turnhoutsebaan 339, 2110 Wijnegem
- Namen & benamingen
- DENTAL-LAB
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 28 juli 2003
- Peppol
- Actief · Actief sinds 19 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Vervaardiging van medische en tandheelkundige instrumenten en benodigdheden
Vervaardiging van orthopedische artikelen en prothesen