Financiën
Boekjaar 2025
QUAIRIA R. et FILS uit Floreffe, ondernemingsnummer BE0849751771, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 44.177 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde QUAIRIA R. et FILS een brutomarge van € 342.765 en een eigen vermogen van € 850.532. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 102.106 naar € 44.177. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 15 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 850.532
▲ 5% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 44.177
▼ 57% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 110.958
▼ 70% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 813.032.
Mensen en middelen in 2025
3,1
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 162.540
▲ 50% t.o.v. 2024
€ 52.400 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 92.263
▲ 3% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 42.666.
Schulden eind 2025
€ 394.663
▲ 149% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 58.047 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 7 jaar weg.
€ 62.801
▲ € 55.719 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 51.421
▼ 48% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 237.747 | € 328.582 | € 341.924 | € 342.765 | |
| Winst na belastingen | € 97.683 | € 147.113 | € 102.106 | € 44.177 | ▼ 57% |
| Eigen vermogen | € 562.446 | € 707.768 | € 808.085 | € 850.532 | ▲ 5% |
| Totale schulden | € 404.222 | € 392.763 | € 347.621 | € 596.768 | ▲ 72% |
| Cash | € 84.521 | € 232.515 | € 364.653 | € 110.958 | ▼ 70% |
| Terreinen & gebouwen | € 213.217 | € 196.000 | € 178.556 | € 476.459 | ▲ 167% |
| Opgepotte winst | € 519.635 | € 666.749 | € 768.855 | € 813.032 | ▲ 6% |
| Bankschulden | € 177.264 | € 137.455 | € 158.481 | € 394.663 | ▲ 149% |
| Balanstotaal | € 966.668 | € 1.100.532 | € 1.155.706 | € 1.447.299 | ▲ 25% |
| Werknemers (VTE) | 1,9 | 2,8 | 3,1 | 3,1 |
Kerncijfers van QUAIRIA R. et FILS, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met QUAIRIA R. et FILS?
Wat er de jongste jaren bij QUAIRIA R. et FILS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 44.177 (▼ 57% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Martine Pirson werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Floreffe. KBO
- Nieuwe vestiging in Floreffe. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Rudi Quairia werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 97.683 winst in 2022 naar € 44.177 winst in 2025.
Betaalde al € 140.857 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 147.113 winst.
Gemiddeld € 110.600 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter QUAIRIA R. et FILS zitten Rudi Quairia en Martine Pirson.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Rudi Quairia
Bestuurder
sinds 2012
Martine Pirson
Bestuurder
sinds 2021
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue de la Damejelle 27
5150 Floreffe
Rue des Artisans 7
5150 Floreffe
Actief sinds 1 januari 2014
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0849.751.771
- Btw-nummer
- BE 0849.751.771
- Maatschappelijke zetel
- Rue de la Damejelle 27, 5150 Floreffe
- Namen & benamingen
- QUAIRIA R. et FILS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 19 oktober 2012
- Peppol
- Actief · Actief sinds 7 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Reparatie en onderhoud van machines
Algemeen onderhoud en reparatie van overige motorvoertuigen (> 3,5 ton)
Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
Detailhandel in motorbrandstoffen
Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Exploitatie van bossen
Verhuur en lease van landbouwmachines en -werktuigen
Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)
+1