Financiën
Boekjaar 2025
Groep Valgaeren uit Meerhout, ondernemingsnummer BE0846802971, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 16.913 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Groep Valgaeren een brutomarge van € 25.447 en een eigen vermogen van € 413.113. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 6.794 naar € 16.913. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 22 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 413.113
▲ 4% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 16.913
▲ 149% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 17.271
▲ 55% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 47.113.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 368
▼ 41% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.847
▼ 28% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 7.888 | € 6.744 | € 9.699 | € 25.447 | ▲ 162% |
| Winst na belastingen | € 5.149 | € 4.557 | € 6.794 | € 16.913 | ▲ 149% |
| Eigen vermogen | € 384.850 | € 389.407 | € 396.201 | € 413.113 | ▲ 4% |
| Totale schulden | € 28.727 | € 29.956 | € 12.156 | € 10.957 | ▼ 10% |
| Cash | € 14.590 | € 21.806 | € 11.166 | € 17.271 | ▲ 55% |
| Opgepotte winst | € 18.850 | € 23.407 | € 30.201 | € 47.113 | ▲ 56% |
| Balanstotaal | € 413.578 | € 419.363 | € 408.357 | € 424.071 | ▲ 4% |
Kerncijfers van Groep Valgaeren, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Groep Valgaeren?
Wat er de jongste jaren bij Groep Valgaeren gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 16.913 (▲ 149% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Kurt Valgaeren werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Meerhout. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 5.149 winst in 2022 naar € 16.913 winst in 2025.
Betaalde al € 12.734 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 16.913 winst.
Bestuur
Achter Groep Valgaeren zit Kurt Valgaeren. Kurt Valgaeren zit ook achter K & K Betonwerken.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
sinds 2023
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Zandstreep 90
2450 Meerhout
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0846.802.971
- Btw-nummer
- BE 0846.802.971
- Maatschappelijke zetel
- Zandstreep 90, 2450 Meerhout
- Namen & benamingen
- Groep Valgaeren
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 20 juni 2012
- Peppol
- Actief · Actief sinds 5 jan 2026
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering
Activiteiten van holdings
Holdings