Financiën
Boekjaar 2025
K&R Solutions uit Chaumont-Gistoux, ondernemingsnummer BE0846466837, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 122.736 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde K&R Solutions een brutomarge van € 223.622 en een eigen vermogen van € 240.142. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 54.482 naar € 122.736. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 28 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 240.142
▲ 46% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 122.736
▲ 125% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 4.846
▲ € 4.029 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 46.638 uitgekeerd
38 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 39.493
▲ 6% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 2.371
▼ 26% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 2.371.
Schulden eind 2025
€ 1.078
▼ 89% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 60.725
▲ 27% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 79.030
▲ 54% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 7.059 | € 100.459 | € 123.067 | € 223.622 | ▲ 82% |
| Winst na belastingen | € -24.507 | € 48.652 | € 54.482 | € 122.736 | ▲ 125% |
| Eigen vermogen | € 104.909 | € 109.562 | € 164.044 | € 240.142 | ▲ 46% |
| Totale schulden | € 144.839 | € 153.067 | € 112.097 | € 184.874 | ▲ 65% |
| Cash | - | - | € 817 | € 4.846 | ▲ € 4.029 |
| Opgepotte winst | € 98.409 | € 103.062 | € 157.544 | € 233.642 | ▲ 48% |
| Dividend | € 0 | € 44.000 | € 0 | € 46.638 | |
| Bankschulden | € 7.890 | € 5.075 | € 9.755 | € 1.078 | ▼ 89% |
| Balanstotaal | € 249.748 | € 262.629 | € 276.141 | € 425.016 | ▲ 54% |
Kerncijfers van K&R Solutions, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met K&R Solutions?
Wat er de jongste jaren bij K&R Solutions gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 122.736 (▲ 125% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Chaumont-Gistoux. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 24.507 verlies in 2022 naar € 122.736 winst in 2025.
Betaalde al € 109.249 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 122.736 winst.
Keerde in totaal € 90.638 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter K&R Solutions zit Ramiro NUNES GOMES JUNIOR.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Ramiro NUNES GOMES JUNIOR
Zaakvoerder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Boulevard du Centenaire, Dion-V. 64
1325 Chaumont-Gistoux
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0846.466.837
- Btw-nummer
- BE 0846.466.837
- Maatschappelijke zetel
- Boulevard du Centenaire, Dion-V. 64, 1325 Chaumont-Gistoux
- Namen & benamingen
- K&R Solutions
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 11 juni 2012
- Peppol
- Actief · Actief sinds 10 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Algemene reiniging van gebouwen
Algemene bouw van andere niet-residentiële gebouwen
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Restaureren van bouwwerken
Overige gespecialiseerde bouwwerkzaamheden