Financiën
Boekjaar 2025
VERBRUGGEN TECHNIEKEN uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0844716481, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -28.912 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde VERBRUGGEN TECHNIEKEN een brutomarge van € 339.693 en een eigen vermogen van € 462.526. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 7.676 naar € -28.912. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 8 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 462.526
▼ 6% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -28.912
▼ in 2024 nog € 7.676 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 104.658
▲ 70% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 454.826.
Mensen en middelen in 2025
€ 261.419
▲ 30% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 58.950
▼ 32% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 39.216.
Schulden eind 2025
€ 582.562
▼ 7% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 44.708 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 13 jaar weg.
€ 16.069
▼ 81% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 4.601
▼ 61% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 246.597 | € 324.427 | € 308.341 | € 339.693 | ▲ 10% |
| Winst na belastingen | € 28.515 | € 4.600 | € 7.676 | € -28.912 | ▼ € 36.588 |
| Eigen vermogen | € 479.163 | € 483.763 | € 491.438 | € 462.526 | ▼ 6% |
| Totale schulden | € 754.471 | € 833.102 | € 974.806 | € 784.976 | ▼ 19% |
| Cash | € 18.195 | € 101.022 | € 61.402 | € 104.658 | ▲ 70% |
| Terreinen & gebouwen | € 668.223 | € 864.536 | € 829.597 | € 800.548 | ▼ 4% |
| Opgepotte winst | € 471.463 | € 476.063 | € 483.738 | € 454.826 | ▼ 6% |
| Bankschulden | € 397.909 | € 619.597 | € 625.273 | € 582.562 | ▼ 7% |
| Balanstotaal | € 1.233.634 | € 1.316.865 | € 1.466.244 | € 1.247.502 | ▼ 15% |
Kerncijfers van VERBRUGGEN TECHNIEKEN, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met VERBRUGGEN TECHNIEKEN?
Wat er de jongste jaren bij VERBRUGGEN TECHNIEKEN gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 28.912 (▼ € 36.588 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Tommy Verbruggen werd bestuurder. NBB
- Robin Verbruggen werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 28.515 winst in 2022 naar € 28.912 verlies in 2025.
Betaalde al € 10.530 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 28.515 winst.
Bestuur
Achter VERBRUGGEN TECHNIEKEN zitten Tommy Verbruggen en Robin Verbruggen. Tommy Verbruggen zit ook achter VERBRUGGEN TOMMY. Robin Verbruggen zit ook achter ROBIN VERBRUGGEN.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
sinds 2023
sinds 2023
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Lichterstraat 67-69
2870 Puurs-Sint-Amands
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0844.716.481
- Btw-nummer
- BE 0844.716.481
- Maatschappelijke zetel
- Lichterstraat 67-69, 2870 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- VERBRUGGEN TECHNIEKEN
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 26 maart 2012
- Peppol
- Actief · Actief sinds 27 mrt 2026
- Activiteiten · NACE
Installatie van isolatie
Isolatiewerkzaamheden
Elektrotechnische installatiewerken van nijverheidsinrichtingen
Algemene elektrotechnische installatiewerken
Sanitaire werkzaamheden
Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit