Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Cijfers gecorrigeerd NBB
Verbeterde jaarrekening neergelegd voor 2022.
Financiën
Boekjaar 2025
Dokter Tom Sarens, cardiologIe uit Londerzeel, ondernemingsnummer BE0843462015, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 155.866 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Dokter Tom Sarens, cardiologIe een omzet van € 548.014 en een eigen vermogen van € 964.529. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 174.929 naar € 155.866. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 8 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 964.529
▲ 2% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 155.866
▼ 11% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 115.876
▼ 18% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 135.000 uitgekeerd
87 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 1.305
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.946
▲ 125% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 77.165
▼ 12% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 605.238 | € 664.293 | € 604.192 | € 548.014 | ▼ 9% |
| Brutomarge | € 343.344 | € 387.252 | € 328.092 | € 288.272 | ▼ 12% |
| Winst na belastingen | € 185.144 | € 194.530 | € 174.929 | € 155.866 | ▼ 11% |
| Eigen vermogen | € 934.988 | € 899.518 | € 942.949 | € 964.529 | ▲ 2% |
| Totale schulden | € 365.703 | € 550.683 | € 265.331 | € 191.483 | ▼ 28% |
| Cash | € 252.358 | € 357.076 | € 141.745 | € 115.876 | ▼ 18% |
| Terreinen & gebouwen | € 489.002 | € 808.026 | € 763.276 | € 718.527 | ▼ 6% |
| Opgepotte winst | € 922.588 | € 885.263 | € 928.694 | € 950.274 | ▲ 2% |
| Dividend | € 70.067 | € 230.000 | € 131.497 | € 135.000 | ▲ 3% |
| Balanstotaal | € 1.300.691 | € 1.450.201 | € 1.208.280 | € 1.156.012 | ▼ 4% |
Kerncijfers van Dokter Tom Sarens, cardiologIe, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Dokter Tom Sarens, cardiologIe?
Wat er de jongste jaren bij Dokter Tom Sarens, cardiologIe gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 155.866 (▼ 11% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Nieuwe vestiging in Dendermonde. KBO
Samengevat
Van € 185.144 winst in 2022 naar € 155.866 winst in 2025.
Betaalde al € 351.093 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 194.530 winst.
Keerde in totaal € 566.564 dividend uit aan de eigenaars.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Heide 12
1840 Londerzeel
Kroonveldlaan 50
9200 Dendermonde
Actief sinds 1 februari 2012
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0843.462.015
- Btw-nummer
- BE 0843.462.015
- Maatschappelijke zetel
- Heide 12, 1840 Londerzeel
- Namen & benamingen
- Dokter Tom Sarens, cardiologIe
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 7 februari 2012
- Peppol
- Actief · Actief sinds 21 okt 2026