Financiën
Boekjaar 2025
SENGER-TASIAUX uit Marche-en-Famenne, ondernemingsnummer BE0842961177, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 107.778 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde SENGER-TASIAUX een brutomarge van € 322.115 en een eigen vermogen van € 299.263. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 94.831 naar € 107.778. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 18 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 299.263
▼ 13% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 107.778
▲ 14% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 142.808
▼ 5% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 133.000 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
1,9
▲ 0,1 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 74.342
▲ 31% t.o.v. 2024
€ 39.100 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 48.047
▲ € 37.083 t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 241.295
▼ 18% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 55.376 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 24.744
▼ 17% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 29.038
▼ 19% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 248.495 | € 272.443 | € 285.569 | € 322.115 | ▲ 13% |
| Winst na belastingen | € 60.722 | € 69.101 | € 94.831 | € 107.778 | ▲ 14% |
| Eigen vermogen | € 353.552 | € 299.653 | € 344.485 | € 299.263 | ▼ 13% |
| Totale schulden | € 529.005 | € 455.572 | € 398.180 | € 420.672 | ▲ 6% |
| Cash | € 156.565 | € 114.404 | € 151.103 | € 142.808 | ▼ 5% |
| Terreinen & gebouwen | € 430.393 | € 407.438 | € 384.930 | € 364.346 | ▼ 5% |
| Opgepotte winst | € 153.552 | € 179.653 | € 224.485 | € 199.263 | ▼ 11% |
| Dividend | € 20.000 | € 43.000 | € 50.000 | € 133.000 | ▲ 166% |
| Bankschulden | € 445.774 | € 365.564 | € 295.685 | € 241.295 | ▼ 18% |
| Balanstotaal | € 882.558 | € 755.226 | € 742.665 | € 719.934 | ▼ 3% |
| Werknemers (VTE) | 1,9 | 1,7 | 1,8 | 1,9 | ▲ 0,1 |
Kerncijfers van SENGER-TASIAUX, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met SENGER-TASIAUX?
Wat er de jongste jaren bij SENGER-TASIAUX gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 107.778 (▲ 14% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Marche-en-Famenne. KBO
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- STEPHANIE TASIAUX werd bestuurder. NBB
- BENOIT SENGER werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 60.722 winst in 2022 naar € 107.778 winst in 2025.
Betaalde al € 134.758 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 107.778 winst.
Gemiddeld € 169.500 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter SENGER-TASIAUX zitten STEPHANIE TASIAUX en BENOIT SENGER.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
STEPHANIE TASIAUX
Bestuurder
sinds 2012
BENOIT SENGER
Bestuurder
sinds 2012
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Marche, Avenue de France 167
6900 Marche-en-Famenne
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- SENGER Benoît André Monique(oprichter) 50%
- TASIAUX Stéphanie Marie-Rose(oprichter) 50%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0842.961.177
- Btw-nummer
- BE 0842.961.177
- Maatschappelijke zetel
- Marche, Avenue de France 167, 6900 Marche-en-Famenne
- Namen & benamingen
- SENGER-TASIAUX
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 23 januari 2012
- Peppol
- Actief · Actief sinds 20 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Veterinaire diensten