Actief · volgens de KBO, 2 november 2026
NURSING WAY logo

NURSING WAY

BE0842575850

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

NURSING WAY is een zorgpraktijk in Sint-Jans-Molenbeek. BV, gestart op 6 januari 2012, 1 vestiging.

Vier-Windenstraat 36, 1080 Sint-Jans-Molenbeek nursingway.be +32 484 55 70 66

Achter het bedrijf: AHMED AIT SLIMANE, ALI AIT SLIMANE.

Actief voor

14 jaar, 9 maanden

Financiën

Boekjaar 2025

NURSING WAY uit Sint-Jans-Molenbeek, ondernemingsnummer BE0842575850, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 42.113 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde NURSING WAY een brutomarge van € 555.720 en een eigen vermogen van € 488.645. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 83.303 naar € 42.113. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 23 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Groeit

€ 488.645

▲ 9% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Gezond

€ 42.113

▼ 49% t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 58.994

▼ 42% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Groeit

Blijft in het bedrijf

Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 470.045.

Mensen en middelen in 2025

Voltijdse krachten

6,2

Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.

Loonkost

€ 406.503

▲ 67% t.o.v. 2024

€ 65.600 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.

Voertuigen en materieel

€ 65.391

▼ 46% t.o.v. 2024

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2025

Bankschulden ≈ 2 jaar te gaan

€ 131.894

▼ 37% t.o.v. 2024

Dit jaar wordt € 68.128 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.

Aan leveranciers

€ 26.248

▲ € 21.022 t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen en lonen

€ 158.316

▼ 16% t.o.v. 2024

Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Omzet € 790.742 € 908.233 - -
Brutomarge € 313.154 € 365.987 € 469.489 € 555.720 ▲ 18%
Winst na belastingen € 59.408 € 48.868 € 83.303 € 42.113 ▼ 49%
Eigen vermogen € 314.361 € 363.229 € 446.533 € 488.645 ▲ 9%
Totale schulden € 221.661 € 233.973 € 449.510 € 316.457 ▼ 30%
Cash € 36.013 € 52.302 € 102.198 € 58.994 ▼ 42%
Terreinen & gebouwen - - € 117.000 € 114.000 ▼ 3%
Opgepotte winst € 295.761 € 344.629 € 427.933 € 470.045 ▲ 10%
Dividend € 28.572 € 0 € 0 € 0
Bankschulden € 164.088 € 117.418 € 209.336 € 131.894 ▼ 37%
Balanstotaal € 536.022 € 597.202 € 896.042 € 805.102 ▼ 10%
Werknemers (VTE) - - - 6,2

Kerncijfers van NURSING WAY, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met NURSING WAY?

Wat er de jongste jaren bij NURSING WAY gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 42.113 (▼ 49% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
  • Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
  • Nieuwe vestiging in Sint-Jans-Molenbeek. KBO

Samengevat

Van € 59.408 winst in 2022 naar € 42.113 winst in 2025.

Betaalde al € 175.221 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2024, met € 83.303 winst.

Gemiddeld € 89.600 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.

Bestuur

AHMED AIT SLIMANE ALI AIT SLIMANE
NURSING WAY

Achter NURSING WAY zitten AHMED AIT SLIMANE en ALI AIT SLIMANE. ALI AIT SLIMANE zit ook achter FIDA SERVICES.

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

AHMED AIT SLIMANE

Bestuurder

ALI AIT SLIMANE

Bestuurder

Ook actief bij: FIDA SERVICES

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Vier-Windenstraat 36

1080 Sint-Jans-Molenbeek

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Website

Technologie

Advanced Custom FieldsGoogle Tag ManagerLodashPWAReactWixlazysizes

Certificeringen & Partners

RIZIV

Hosting & E-mail

E-mail provider

Self-hosted

Hosting

WIX_COM, IL

Website info

HTTPS Ja
Talen FR
Copyright 2026

Kenmerken

Advertenties

Beveiliging

✓ HTTPS
✗ SPF
✗ DMARC

Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten

Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.

Oprichting

Bron: Akte ↗
  • AIT SLIMANE Ali(oprichter) 50%
  • AIT SLIMANE Ahmed(oprichter) 50%

Gegevens

Ondernemingsnummer
0842.575.850
Btw-nummer
BE 0842.575.850
Maatschappelijke zetel
Vier-Windenstraat 36, 1080 Sint-Jans-Molenbeek
Namen & benamingen
NURSING WAY
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
6 januari 2012
Peppol
Actief · Actief sinds 5 feb 2026
Activiteiten · NACE

Activiteiten van verpleegkundigen en verloskundigen

Verpleegkundige activiteiten

Veelgestelde vragen

Wat doet NURSING WAY?
NURSING WAY is een zorgpraktijk in Sint-Jans-Molenbeek. BV, gestart op 6 januari 2012, 1 vestiging.
Wat is het adres van NURSING WAY?
De maatschappelijke zetel van NURSING WAY is gevestigd te Vier-Windenstraat 36, 1080 Sint-Jans-Molenbeek.
Is NURSING WAY nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is NURSING WAY actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 6 januari 2012.
Is NURSING WAY geregistreerd op Peppol?
Ja, NURSING WAY is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0842575850.
Wat is het ondernemingsnummer van NURSING WAY?
Het ondernemingsnummer van NURSING WAY is BE0842575850.
Wanneer is NURSING WAY opgericht?
NURSING WAY is opgericht op 6 januari 2012.