Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 31 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
-
Druk adres KBO
10 andere bedrijven hebben hun zetel op hetzelfde adres; drempel 10.
Financiën
Boekjaar 2025
NITRAMVELD uit Sint-Pieters-Woluwe, ondernemingsnummer BE0841331082, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 86.939 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde NITRAMVELD een brutomarge van € 322.118 en een eigen vermogen van € 565.406. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 64.969 naar € 86.939. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 23 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 565.406
▲ 18% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 86.939
▲ 34% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 159.467
▲ 119% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 315.406.
Mensen en middelen in 2025
0
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
Schulden eind 2025
€ 1,2 miljoen
▼ 12% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 161.568 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 8 jaar weg.
€ 30.567
▲ € 26.671 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 6.649
▲ 195% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 278.915 | € 299.618 | € 312.507 | € 322.118 | ▲ 3% |
| Winst na belastingen | € 67.377 | € 52.350 | € 64.969 | € 86.939 | ▲ 34% |
| Eigen vermogen | € 361.148 | € 413.498 | € 478.467 | € 565.406 | ▲ 18% |
| Totale schulden | € 2.108.676 | € 1.929.121 | € 1.736.165 | € 1.610.944 | ▼ 7% |
| Cash | € 23.365 | € 67.543 | € 72.947 | € 159.467 | ▲ 119% |
| Terreinen & gebouwen | € 2.386.481 | € 2.257.667 | € 2.128.852 | € 2.004.226 | ▼ 6% |
| Opgepotte winst | € 111.148 | € 163.498 | € 228.467 | € 315.406 | ▲ 38% |
| Bankschulden | € 1.690.345 | € 1.529.677 | € 1.378.217 | € 1.216.649 | ▼ 12% |
| Balanstotaal | € 2.469.824 | € 2.342.618 | € 2.214.632 | € 2.176.350 | ▼ 2% |
Kerncijfers van NITRAMVELD, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met NITRAMVELD?
Wat er de jongste jaren bij NITRAMVELD gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Marie-Caroline Van Durme stopte als bestuurder. NBB
- Jean-Michel Martin stopte als bestuurder. NBB
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 86.939 (▲ 34% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Marie-Caroline Van Durme werd bestuurder. NBB
- Jean-Michel Martin werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Nieuwe vestiging in Sint-Pieters-Woluwe. KBO
Samengevat
Van € 67.377 winst in 2022 naar € 86.939 winst in 2025.
Betaalde al € 91.374 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 86.939 winst.
Bestuur
Het aandeel van NITRAMCO komt uit de eigen jaarrekening van die aandeelhouder; kleine vennootschappen melden hun aandeelhouders zelf niet.
NITRAMVELDDe aandelen zijn in handen van Jean-Michel Martin en NITRAMCO (99.6%).
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Marie-Caroline Van Durme
Bestuurder
Ook actief bij: Sport International Management, NITRAMOTORS, Nitraminvest, CARROSSERIE JM MARTIN, COVENTRY MOTORS, NITRAMCAR, GOODWOOD MOTORS, fair drive belux
sinds 2020 · tot 2032
Jean-Michel Martin
Bestuurder
Is aandeelhouder
Ook actief bij: Sport International Management, NITRAMOTORS, NITRAMCO, BROMALEASE, MARTIN MOTORS SA, Nitraminvest, CARROSSERIE JM MARTIN, COVENTRY MOTORS +4 andere
sinds 2020 · tot 2032
Aandeelhouders
Jean-Michel Martin · bestuurder
99.6%
Participaties
Geen participaties in andere bedrijven gemeld.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Mareydestraat 26
1150 Sint-Pieters-Woluwe
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 10 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Sport International Management zelfde netwerk
€ 313.571 brutomarge · 2025
NITRAMOTORS zelfde netwerk
€ 70.414 brutomarge · 2025
NITRAMCO zelfde netwerk
€ 533.584 omzet · 2025
BROMALEASE zelfde netwerk
€ 253.808 brutomarge · 2025
Nitraminvest zelfde netwerk
€ 979.496 brutomarge · 2025
+5 andere
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0841.331.082
- Btw-nummer
- BE 0841.331.082
- Maatschappelijke zetel
- Mareydestraat 26, 1150 Sint-Pieters-Woluwe
- Namen & benamingen
- NITRAMVELD
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Naamloze vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 25 november 2011
- Peppol
- Actief · Actief sinds 2 sep 2025
- Activiteiten · NACE
Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen