Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 53 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
-
Niet op Peppol Peppol
Niet geregistreerd in het Peppol-netwerk, verplicht voor btw-plichtige ondernemingen sinds 1 januari 2026.
Financiën
Boekjaar 2025
MCB INVEST uit Braine-l'Alleud, ondernemingsnummer BE0841288522, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 216.326 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MCB INVEST een brutomarge van € 19.321 en een eigen vermogen van € 692.225. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 163.123 naar € 216.326. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 17 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 692.225
▲ 18% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 216.326
▲ 33% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 42.015
▲ 245% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 109.509 uitgekeerd
51 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 207
▼ 48% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 3.143
▲ 44% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 58.066
▲ 70% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 39.327 | € 26.339 | € 16.914 | € 19.321 | ▲ 14% |
| Winst na belastingen | € 200.038 | € 11.262 | € 163.123 | € 216.326 | ▲ 33% |
| Eigen vermogen | € 525.691 | € 536.953 | € 585.408 | € 692.225 | ▲ 18% |
| Totale schulden | € 358.228 | € 347.084 | € 316.455 | € 254.928 | ▼ 19% |
| Cash | € 24.001 | € 17.815 | € 12.174 | € 42.015 | ▲ 245% |
| Opgepotte winst | € 518.691 | € 529.953 | € 578.408 | € 685.225 | ▲ 18% |
| Dividend | € 39.832 | € 0 | € 114.668 | € 109.509 | ▼ 4% |
| Balanstotaal | € 1.244.037 | € 1.233.025 | € 1.239.720 | € 1.273.521 | ▲ 3% |
Kerncijfers van MCB INVEST, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met MCB INVEST?
Wat er de jongste jaren bij MCB INVEST gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 216.326 (▲ 33% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- CATHERINE BRASSART werd bestuurder. NBB
- MATTHIEU BRASSART werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Braine-l'Alleud. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 200.038 winst in 2022 naar € 216.326 winst in 2025.
Betaalde al € 83.937 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 216.326 winst.
Keerde in totaal € 264.009 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter MCB INVEST zitten CATHERINE BRASSART en MATTHIEU BRASSART. Zelf heeft het 98% van BRASSART ERIC SRL.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
sinds 2023
sinds 2023
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Av Alph Allard 285
1420 Braine-l'Alleud
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 3 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0841.288.522
- Btw-nummer
- BE 0841.288.522
- Maatschappelijke zetel
- Av Alph Allard 285, 1420 Braine-l'Alleud
- Namen & benamingen
- MCB INVEST
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 24 november 2011
- Peppol
- Niet geregistreerd
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van gemengde verzekeringsondernemingen, overwegend niet-leven
Activiteiten van holdings
Holdings