Financiën
Boekjaar 2025
MedMeetings uit Rotselaar, ondernemingsnummer BE0840949715, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 29.971 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MedMeetings een brutomarge van € 66.043 en een eigen vermogen van € 125.692. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 31.295 naar € 29.971. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 125.692
▲ 31% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 29.971
▼ 4% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 16.219
▼ 71% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 119.492.
Mensen en middelen in 2025
€ 3.176
▼ 30% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 170.817
▼ 10% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 20.335 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 8 jaar weg.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 64.052 | € 79.516 | € 65.892 | € 66.043 | |
| Winst na belastingen | € 25.262 | € 37.851 | € 31.295 | € 29.971 | ▼ 4% |
| Eigen vermogen | € 26.575 | € 64.426 | € 95.722 | € 125.692 | ▲ 31% |
| Totale schulden | € 425.063 | € 385.741 | € 284.017 | € 219.950 | ▼ 23% |
| Cash | € 27.985 | € 25.830 | € 55.782 | € 16.219 | ▼ 71% |
| Terreinen & gebouwen | € 246.011 | € 240.538 | € 235.064 | € 229.591 | ▼ 2% |
| Opgepotte winst | € 20.375 | € 58.226 | € 89.522 | € 119.492 | ▲ 33% |
| Bankschulden | € 300.563 | € 270.718 | € 190.643 | € 170.817 | ▼ 10% |
| Balanstotaal | € 451.638 | € 450.167 | € 379.739 | € 345.642 | ▼ 9% |
Kerncijfers van MedMeetings, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met MedMeetings?
Wat er de jongste jaren bij MedMeetings gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 29.971 (▼ 4% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Rotselaar. KBO
Samengevat
Van € 25.262 winst in 2022 naar € 29.971 winst in 2025.
Betaalde al € 52.542 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 37.851 winst.
Bestuur
Achter MedMeetings zitten Jöry Pauwels en Tim Daelemans. Jöry Pauwels zit ook achter Osteopauwels. Tim Daelemans zit ook achter MCR IMMO, MCR Operations, MCH Immo, MCH Operations en MC HQ.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Tim Daelemans
Bestuurder
Ook actief bij: MCR IMMO, MCR Operations, MCH Immo, MCH Operations, MC HQ, OSTEOKLINIEK
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Stationsstraat 53
3110 Rotselaar
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 5 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- DAELEMANS Tim(comparant-oprichter) 50%
- PAUWELS Jöry(comparant-oprichter) 50%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0840.949.715
- Btw-nummer
- BE 0840.949.715
- Maatschappelijke zetel
- Stationsstraat 53, 3110 Rotselaar
- Namen & benamingen
- MedMeetings
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 28 oktober 2011
- Peppol
- Actief · Actief sinds 16 jan 2025