Financiën
Boekjaar 2026
V2TECHNICS uit Gent, ondernemingsnummer BE0840718202, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 318.743 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde V2TECHNICS een brutomarge van € 506.281 en een eigen vermogen van € 748.589. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 199.345 naar € 318.743. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 13 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 748.589
▲ 20% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 318.743
▲ 60% t.o.v. 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 368.901
▲ 48% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 196.004 uitgekeerd
61 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2026
0
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 449
▲ 53% t.o.v. 2025
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 49.243
▲ 164% t.o.v. 2025
Waarvan in leasing € 31.960.
Schulden eind 2026
€ 166.877
▲ 53% t.o.v. 2025
Dit jaar wordt € 20.902 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 5 jaar weg.
€ 250.948
▼ 20% t.o.v. 2025
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 20.252
▼ 42% t.o.v. 2025
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 213.358 | € 168.672 | € 318.570 | € 506.281 | ▲ 59% |
| Winst na belastingen | € 108.095 | € 94.901 | € 199.345 | € 318.743 | ▲ 60% |
| Eigen vermogen | € 402.087 | € 496.989 | € 625.850 | € 748.589 | ▲ 20% |
| Totale schulden | € 462.978 | € 493.723 | € 458.658 | € 485.125 | ▲ 6% |
| Cash | € 269.153 | € 346.739 | € 248.883 | € 368.901 | ▲ 48% |
| Terreinen & gebouwen | € 32.643 | € 28.531 | € 133.811 | € 126.595 | ▼ 5% |
| Opgepotte winst | € 395.887 | € 490.789 | € 619.650 | € 742.389 | ▲ 20% |
| Dividend | € 10.309 | € 0 | € 70.484 | € 196.004 | ▲ 178% |
| Bankschulden | € 47.561 | € 29.011 | € 109.296 | € 166.877 | ▲ 53% |
| Balanstotaal | € 865.065 | € 990.711 | € 1.084.508 | € 1.233.714 | ▲ 14% |
| Werknemers (VTE) | 0,7 | 0 | 0 | 0 |
Kerncijfers van V2TECHNICS, boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 30 januari 2028.
Wat is er gebeurd met V2TECHNICS?
Wat er de jongste jaren bij V2TECHNICS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 318.743 (▲ 60% t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Zulte. KBO
- Vincent Vanwynsberghe werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 108.095 winst in 2023 naar € 318.743 winst in 2026.
Betaalde al € 318.096 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2026, met € 318.743 winst.
Keerde in totaal € 276.796 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter V2TECHNICS zit Vincent Vanwynsberghe.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
Vincent Vanwynsberghe
Bestuurder
sinds 2011
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Martelaarslaan 230
9000 Gent
Karreweg 17 bus CPoort5
9870 Zulte
Actief sinds 8 december 2011
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0840.718.202
- Btw-nummer
- BE 0840.718.202
- Maatschappelijke zetel
- Martelaarslaan 230, 9000 Gent
- Namen & benamingen
- V2TECHNICS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 13 oktober 2011
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 jan 2001
- Activiteiten · NACE
Installatie van industriële machines, toestellen en werktuigen
Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
Algemene elektrotechnische installatiewerken