Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Niet op Peppol Peppol
Niet geregistreerd in het Peppol-netwerk, verplicht voor btw-plichtige ondernemingen sinds 1 januari 2026.
Financiën
Boekjaar 2025
R&S METAALWERKEN uit Tessenderlo-Ham, ondernemingsnummer BE0840415126, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 115.360 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde R&S METAALWERKEN een brutomarge van € 375.907 en een eigen vermogen van € 374.340. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 56.254 naar € 115.360. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 20 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 374.340
▲ 45% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 115.360
▲ 105% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 117.677
▲ 95% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 366.280.
Mensen en middelen in 2025
€ 190.948
▲ 11% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 35.056
▲ 62% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 13.585
▼ 29% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 5.850 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 32.162
▼ 31% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 42.139
▲ 2% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 229.958 | € 269.743 | € 271.058 | € 375.907 | ▲ 39% |
| Winst na belastingen | € 52.862 | € 62.006 | € 56.254 | € 115.360 | ▲ 105% |
| Eigen vermogen | € 140.720 | € 202.726 | € 258.980 | € 374.340 | ▲ 45% |
| Totale schulden | € 85.755 | € 122.196 | € 107.933 | € 87.885 | ▼ 19% |
| Cash | € 12.836 | € 31.433 | € 60.382 | € 117.677 | ▲ 95% |
| Opgepotte winst | € 134.520 | € 194.666 | € 250.920 | € 366.280 | ▲ 46% |
| Bankschulden | € 25.020 | € 40.348 | € 19.151 | € 13.585 | ▼ 29% |
| Balanstotaal | € 226.474 | € 324.921 | € 366.913 | € 462.225 | ▲ 26% |
Kerncijfers van R&S METAALWERKEN, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met R&S METAALWERKEN?
Wat er de jongste jaren bij R&S METAALWERKEN gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 115.360 (▲ 105% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Tessenderlo-Ham. KBO
- Nieuwe vestiging in Tessenderlo-Ham. KBO
- Davy Steurs werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 52.862 winst in 2022 naar € 115.360 winst in 2025.
Betaalde al € 125.956 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 115.360 winst.
Bestuur
Achter R&S METAALWERKEN zit Davy Steurs.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Davy Steurs
Bestuurder
sinds 2011
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Varode (B) 25
3980 Tessenderlo-Ham
Hulsterweg (C) 19
3980 Tessenderlo-Ham
Actief sinds 1 januari 2015
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0840.415.126
- Btw-nummer
- BE 0840.415.126
- Maatschappelijke zetel
- Varode (B) 25, 3980 Tessenderlo-Ham
- Namen & benamingen
- R&S METAALWERKEN
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 18 oktober 2011
- Peppol
- Niet geregistreerd
- Activiteiten · NACE
Smeden van metaal
Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan
Verspanend bewerken van metalen
Coating van metalen
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten in de constructie van gebouwen, neg
Oppervlaktebehandeling van metalen