Financiën
Boekjaar 2025
Atelier d'Architecture Face - 7 uit Ellezelles, ondernemingsnummer BE0840119770, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 9.598 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Atelier d'Architecture Face - 7 een brutomarge van € 24.200 en een eigen vermogen van € 70.742. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 3.250 naar € 9.598. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 25 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 70.742
▼ 5% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 9.598
▲ 195% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 44.500
▲ 28% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 13.000 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Schulden eind 2025
€ 1.542
▼ 58% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 11.392
▼ 1% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 7.975
▼ 33% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 35.483 | € 37.200 | € 27.832 | € 24.200 | ▼ 13% |
| Winst na belastingen | € 9.276 | € 10.549 | € 3.250 | € 9.598 | ▲ 195% |
| Eigen vermogen | € 79.344 | € 81.894 | € 74.143 | € 70.742 | ▼ 5% |
| Totale schulden | € 59.703 | € 46.258 | € 38.037 | € 34.908 | ▼ 8% |
| Cash | € 11.303 | € 59.077 | € 34.799 | € 44.500 | ▲ 28% |
| Terreinen & gebouwen | € 41.114 | € 36.415 | € 31.717 | € 27.018 | ▼ 15% |
| Opgepotte winst | € 60.744 | € 61.434 | € 53.683 | € 50.282 | ▼ 6% |
| Dividend | € 0 | € 8.000 | € 11.000 | € 13.000 | ▲ 18% |
| Bankschulden | € 22.973 | € 13.394 | € 3.679 | € 1.542 | ▼ 58% |
| Balanstotaal | € 139.048 | € 128.152 | € 112.180 | € 105.650 | ▼ 6% |
Kerncijfers van Atelier d'Architecture Face - 7, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Atelier d'Architecture Face - 7?
Wat er de jongste jaren bij Atelier d'Architecture Face - 7 gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 9.598 (▲ 195% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Ellezelles. KBO
- Fabrice DAUBY werd bestuurder. NBB
- César CAUCHIE werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 9.276 winst in 2022 naar € 9.598 winst in 2025.
Betaalde al € 22.176 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 10.549 winst.
Keerde in totaal € 32.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Atelier d'Architecture Face - 7 zitten Fabrice DAUBY en César CAUCHIE.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Fabrice DAUBY
Bestuurder
sinds 2011
César CAUCHIE
Bestuurder
sinds 2011
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue d'Audenarde 24
7890 Ellezelles
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0840.119.770
- Btw-nummer
- BE 0840.119.770
- Maatschappelijke zetel
- Rue d'Audenarde 24, 7890 Ellezelles
- Namen & benamingen
- Atelier d'Architecture Face - 7 · Face-7
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 10 oktober 2011
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van bouwarchitecten