Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 49 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
KUM TECHNIC uit Marche-en-Famenne, ondernemingsnummer BE0840009508, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -137.941 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde KUM TECHNIC een brutomarge van € 490.002 en een eigen vermogen van € 983.981. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 33.074 naar € -137.941. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 2 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 983.981
▼ 16% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -137.941
▼ in 2024 nog € 33.074 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 18.306
▲ 72% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 923.030.
Mensen en middelen in 2025
6
▲ 0,2 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 388.746
▲ 1% t.o.v. 2024
€ 64.800 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 10.954
▼ 65% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 1,2 miljoen
▼ 15% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 211.161 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 24.244
▼ 80% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 70.693
▲ 8% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 422.226 | € 607.746 | € 684.731 | € 490.002 | ▼ 28% |
| Winst na belastingen | € -328.702 | € -8.691 | € 33.074 | € -137.941 | ▼ € 171.015 |
| Eigen vermogen | € 1.265.350 | € 1.177.362 | € 1.169.822 | € 983.981 | ▼ 16% |
| Totale schulden | € 1.012.321 | € 1.322.199 | € 1.709.028 | € 1.356.597 | ▼ 21% |
| Cash | € 16.130 | € 68.177 | € 10.647 | € 18.306 | ▲ 72% |
| Terreinen & gebouwen | € 702.153 | € 730.546 | € 712.363 | € 735.049 | ▲ 3% |
| Opgepotte winst | € 1.036.589 | € 1.027.898 | € 1.060.971 | € 923.030 | ▼ 13% |
| Bankschulden | € 892.786 | € 1.200.719 | € 1.397.170 | € 1.187.688 | ▼ 15% |
| Balanstotaal | € 2.277.672 | € 2.499.562 | € 2.878.850 | € 2.340.579 | ▼ 19% |
| Werknemers (VTE) | 8,7 | 5,2 | 5,8 | 6 | ▲ 0,2 |
Kerncijfers van KUM TECHNIC, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met KUM TECHNIC?
Wat er de jongste jaren bij KUM TECHNIC gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 137.941 (▼ € 171.015 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Somme-Leuze. KBO
- Nieuwe vestiging in Marche-en-Famenne. KBO
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Marche-en-Famenne. KBO
- MÜGE KUMLU werd bestuurder. NBB
- FREDDY DE CEULAER werd bestuurder. NBB
- JONATHAN DE CEULAER werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 328.702 verlies in 2022 naar € 137.941 verlies in 2025.
Beste jaar ooit: 2024, met € 33.074 winst.
Gemiddeld € 81.700 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter KUM TECHNIC zitten MÜGE KUMLU, FREDDY DE CEULAER en JONATHAN DE CEULAER. Zelf heeft het 100% van KUM DAMIS SOUDURE.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
MÜGE KUMLU
Bestuurder
sinds 2011
FREDDY DE CEULAER
Bestuurder
sinds 2011
sinds 2011
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Marloie, Al Copette 9
6900 Marche-en-Famenne
Marloie, Rue de la Croix Bande 13
6900 Marche-en-Famenne
Actief sinds 1 oktober 2011
Marloie, Rue de la Croix Bande 19-21
6900 Marche-en-Famenne
Actief sinds 1 januari 2019
Zone d'activités Nord, Bail. 3
5377 Somme-Leuze
Actief sinds 1 januari 2022
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- DE CEULAER Freddy Jean Robert(oprichter) 33.3%
- DE CEULAER Jonathan Hippolyte Victor(oprichter) 33.3%
- KUMLU Müge(oprichter) 33.3%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0840.009.508
- Btw-nummer
- BE 0840.009.508
- Maatschappelijke zetel
- Marloie, Al Copette 9, 6900 Marche-en-Famenne
- Namen & benamingen
- KUM TECHNIC
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 6 oktober 2011
- Peppol
- Actief · Actief sinds 6 okt 2025
- Contact
- [email protected] +32497388862
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in elektrische huishoudapparaten
Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts
Installatie van industriële machines, toestellen en werktuigen