Financiën
Boekjaar 2025
UNIC CONCEPT uit Brussel, ondernemingsnummer BE0839564494, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 133.046 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde UNIC CONCEPT een brutomarge van € 1,1 miljoen en een eigen vermogen van € 1,1 miljoen. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 326.519 naar € 133.046. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 1,1 miljoen
▼ 1% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 133.046
▼ 59% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 203.086
▼ 70% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 150.000 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
11,6
▲ 0,3 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 702.890
▲ 3% t.o.v. 2024
€ 60.600 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 133.240
▼ 48% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 736.541
▼ 5% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 32.048 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 1 jaar weg.
€ 496.438
▲ € 422.201 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 86.036
▲ 52% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 2.346.803 | € 821.628 | € 1.388.551 | € 1.128.496 | ▼ 19% |
| Winst na belastingen | € 1.442.432 | € 25.518 | € 326.519 | € 133.046 | ▼ 59% |
| Eigen vermogen | € 1.793.438 | € 1.818.956 | € 1.145.475 | € 1.128.521 | ▼ 1% |
| Totale schulden | € 1.316.806 | € 1.345.133 | € 1.928.251 | € 1.570.164 | ▼ 19% |
| Cash | € 780.245 | € 1.009.083 | € 683.590 | € 203.086 | ▼ 70% |
| Opgepotte winst | € 1.731.938 | € 1.757.456 | € 1.083.975 | € 1.067.021 | ▼ 2% |
| Dividend | € 175.000 | € 0 | € 1.000.000 | € 150.000 | ▼ 85% |
| Bankschulden | € 648.953 | € 1.004.423 | € 777.356 | € 736.541 | ▼ 5% |
| Balanstotaal | € 3.110.244 | € 3.164.089 | € 3.073.726 | € 2.698.685 | ▼ 12% |
| Werknemers (VTE) | 4,6 | 9,1 | 11,3 | 11,6 | ▲ 0,3 |
Kerncijfers van UNIC CONCEPT, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met UNIC CONCEPT?
Wat er de jongste jaren bij UNIC CONCEPT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 133.046 (▼ 59% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Tiberiu Sova werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Kapelle-op-den-Bos. KBO
- Nieuwe vestiging in Brussel. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 1,4 miljoen winst in 2022 naar € 133.046 winst in 2025.
Betaalde al € 692.174 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 1,4 miljoen winst.
Gemiddeld € 97.300 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Het aandeel van SD HOLDING, T.D.A. CONCEPT komt uit de eigen jaarrekening van die aandeelhouder; kleine vennootschappen melden hun aandeelhouders zelf niet.
UNIC CONCEPTAchter UNIC CONCEPT zit Tiberiu Sova. De aandelen zijn in handen van SD HOLDING (80%) en T.D.A. CONCEPT (10%).
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
sinds 2022
Aandeelhouders
80%
10%
Participaties
Geen participaties in andere bedrijven gemeld.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Mutsaardlaan 76 bus 59
1020 Brussel
Jan Hammeneckerstraat 44
1880 Kapelle-op-den-Bos
Actief sinds 1 december 2016
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 6 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →SD HOLDING zelfde netwerk
€ 108.133 brutomarge · 2025
FANDAK
€ -3.187 brutomarge · 2025
ASSOC DES COPROPRIETAIREAVENUE MUTSAERD 76 ACP
QUALITY COLOR zelfde netwerk
€ 61.011 brutomarge · 2025
TIENTRANSPORT
€ 97.850 brutomarge · 2025
+1 andere
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Microsoft 365
Hosting
OVH, FR
DNS
OVH DNS
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0839.564.494
- Btw-nummer
- BE 0839.564.494
- Maatschappelijke zetel
- Mutsaardlaan 76 bus 59, 1020 Brussel
- Namen & benamingen
- UNIC CONCEPT
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Naamloze vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 23 september 2011
- Peppol
- Actief · Actief sinds 24 aug 2026
- Contact
- unic-concept.be
- Activiteiten · NACE
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Installatie van isolatie
Restaureren van bouwwerken
Isolatiewerkzaamheden
Landschapsverzorging
Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging