Financiën
Boekjaar 2025
DUN HUANG uit Gent, ondernemingsnummer BE0839190946, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 155.032 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde DUN HUANG een brutomarge van € 315.525 en een eigen vermogen van € 955.081. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 183.630 naar € 155.032. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 7 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 955.081
▲ 15% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 155.032
▼ 16% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 895.289
▲ 18% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 27.460 uitgekeerd
18 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
1,4
▲ 0,2 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 49.276
▲ 8% t.o.v. 2024
€ 35.200 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 688
▼ 42% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 119.389
▼ 23% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 35.836 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 87.316
▲ € 82.098 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 53.512
▲ 19% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 322.710 | € 364.018 | € 355.163 | € 315.525 | ▼ 11% |
| Winst na belastingen | € 153.161 | € 172.194 | € 183.630 | € 155.032 | ▼ 16% |
| Eigen vermogen | € 562.690 | € 661.627 | € 827.509 | € 955.081 | ▲ 15% |
| Totale schulden | € 340.005 | € 238.924 | € 215.251 | € 260.661 | ▲ 21% |
| Cash | € 552.119 | € 606.351 | € 761.390 | € 895.289 | ▲ 18% |
| Terreinen & gebouwen | € 206.380 | € 183.456 | € 160.531 | € 137.606 | ▼ 14% |
| Opgepotte winst | € 556.490 | € 655.427 | € 821.309 | € 948.881 | ▲ 16% |
| Dividend | € 0 | € 73.257 | € 17.748 | € 27.460 | ▲ 55% |
| Bankschulden | € 231.990 | € 192.331 | € 154.449 | € 119.389 | ▼ 23% |
| Balanstotaal | € 902.695 | € 900.551 | € 1.042.760 | € 1.215.742 | ▲ 17% |
| Werknemers (VTE) | 1,7 | 1,6 | 1,2 | 1,4 | ▲ 0,2 |
Kerncijfers van DUN HUANG, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met DUN HUANG?
Wat er de jongste jaren bij DUN HUANG gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 155.032 (▼ 16% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
Samengevat
Van € 153.161 winst in 2022 naar € 155.032 winst in 2025.
Betaalde al € 297.851 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 183.630 winst.
Gemiddeld € 225.400 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter DUN HUANG zitten Raymond Lam en Yuan YUAN.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Raymond Lam
Bestuurder
Yuan YUAN
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Kortrijksesteenweg 166
9000 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- LAM Raymond Sai Kit(oprichter) 50%
- YUAN Yuan(oprichter) 50%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0839.190.946
- Btw-nummer
- BE 0839.190.946
- Maatschappelijke zetel
- Kortrijksesteenweg 166, 9000 Gent
- Namen & benamingen
- DUN HUANG
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 31 augustus 2011
- Peppol
- Actief · Actief sinds 21 jan 2025
- Activiteiten · NACE
Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen
Detailhandel in groenten en fruit
Detailhandel in niet-gespecialiseerde winkels waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen (verkoopsoppervlakte < 100 m²)
Detailhandel in vlees en vleesproducten, muv vlees van wild en van gevogelte
Niet-gespecialiseerde groothandel in diepgevroren voedingsmiddelen
Detailhandel in niet-gespecialiseerde winkels waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen (verkoopsoppervlakte tussen 400 m² en minder dan 2500 m²)