Financiën
Boekjaar 2025
Sleco uit Ravels, ondernemingsnummer BE0837902034, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 67.466 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Sleco een brutomarge van € 614.337 en een eigen vermogen van € 381.513. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 33.099 naar € 67.466. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 26 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 381.513
▼ 19% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 67.466
▲ 104% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 312.632
▲ 6% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 157.776 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
6
▲ 0,1 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 308.943
▲ 28% t.o.v. 2024
€ 51.500 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 410.097
▲ 123% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 384.500
▲ 76% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 102.000 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 75.730
▲ 128% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 53.184
▼ 26% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 505.127 | € 568.194 | € 546.613 | € 614.337 | ▲ 12% |
| Winst na belastingen | € 56.688 | € 41.126 | € 33.099 | € 67.466 | ▲ 104% |
| Eigen vermogen | € 451.921 | € 492.214 | € 471.822 | € 381.513 | ▼ 19% |
| Totale schulden | € 756.388 | € 595.200 | € 400.078 | € 612.946 | ▲ 53% |
| Cash | € 265.015 | € 241.747 | € 296.013 | € 312.632 | ▲ 6% |
| Opgepotte winst | € 433.321 | € 473.614 | € 453.222 | € 362.913 | ▼ 20% |
| Dividend | € 800 | € 833 | € 53.491 | € 157.776 | ▲ 195% |
| Bankschulden | € 414.258 | € 389.672 | € 218.167 | € 384.500 | ▲ 76% |
| Balanstotaal | € 1.208.309 | € 1.087.414 | € 871.901 | € 994.459 | ▲ 14% |
| Werknemers (VTE) | 5 | 5,6 | 5,9 | 6 | ▲ 0,1 |
Kerncijfers van Sleco, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Sleco?
Wat er de jongste jaren bij Sleco gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 67.466 (▲ 104% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Dennis Slegers werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Ravels. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 56.688 winst in 2022 naar € 67.466 winst in 2025.
Betaalde al € 42.894 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 67.466 winst.
Gemiddeld € 102.400 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter Sleco zit Dennis Slegers.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Dennis Slegers
Bestuurder
sinds 2013
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Kapelstraat 28
2380 Ravels
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0837.902.034
- Btw-nummer
- BE 0837.902.034
- Maatschappelijke zetel
- Kapelstraat 28, 2380 Ravels
- Namen & benamingen
- Sleco
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 13 juli 2011
- Peppol
- Actief · Actief sinds 19 mei 2025
- Activiteiten · NACE
Goederenvervoer over de weg
Bouwrijp maken van terreinen
Zagen en schaven van hout
Ondersteunende activiteiten in verband met de teelt van gewassen
Baggerwerken