Financiën
Boekjaar 2025
VAN dE VYVER uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0837652606, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 88.993 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde VAN dE VYVER een brutomarge van € 138.535 en een eigen vermogen van € 464.491. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 101.071 naar € 88.993. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 464.491
▲ 24% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 88.993
▼ 12% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 97.171
▲ 126% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 464.491.
Mensen en middelen in 2025
€ 16.644
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 15.094
▲ 72% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 0
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 1.413
▼ 60% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 22.508
▼ 1% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 119.154 | € 134.354 | € 159.511 | € 138.535 | ▼ 13% |
| Winst na belastingen | € 72.710 | € 82.201 | € 101.071 | € 88.993 | ▼ 12% |
| Eigen vermogen | € 334.403 | € 416.604 | € 375.497 | € 464.491 | ▲ 24% |
| Totale schulden | € 40.194 | € 31.939 | € 36.169 | € 25.245 | ▼ 30% |
| Cash | € 278.538 | € 340.497 | € 43.021 | € 97.171 | ▲ 126% |
| Opgepotte winst | € 315.803 | € 398.004 | € 375.497 | € 464.491 | ▲ 24% |
| Dividend | € 190.275 | € 0 | € 123.578 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 0 | € 0 | |
| Balanstotaal | € 374.597 | € 448.544 | € 411.666 | € 489.736 | ▲ 19% |
Kerncijfers van VAN dE VYVER, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met VAN dE VYVER?
Wat er de jongste jaren bij VAN dE VYVER gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 88.993 (▼ 12% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Filip VAN DE VYVER werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 72.710 winst in 2022 naar € 88.993 winst in 2025.
Betaalde al € 140.725 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 101.071 winst.
Keerde in totaal € 313.853 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter VAN dE VYVER zit Filip VAN DE VYVER.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Filip VAN DE VYVER
Bestuurder
sinds 2011
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Dendermondsesteenweg 211 bus B
2870 Puurs-Sint-Amands
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0837.652.606
- Btw-nummer
- BE 0837.652.606
- Maatschappelijke zetel
- Dendermondsesteenweg 211 bus B, 2870 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- VAN dE VYVER
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 7 juli 2011
- Peppol
- Actief · Actief sinds 19 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering