Financiën
Boekjaar 2026
DHAEN JÖRAN uit Gent, ondernemingsnummer BE0836961827, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 44.582 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde DHAEN JÖRAN een brutomarge van € 82.408 en een eigen vermogen van € 72.785. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 12.234 naar € 44.582. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 23 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 72.785
▼ 23% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 44.582
▲ 264% t.o.v. 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 42.906
▲ 8% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 66.091 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2026
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 1.653
▼ 60% t.o.v. 2025
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2026
€ 38.795
▲ 53% t.o.v. 2025
Dit jaar wordt € 9.608 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 14.414
▲ 290% t.o.v. 2025
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 28.355
▲ € 22.735 t.o.v. 2025
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 47.846 | € 31.848 | € 26.340 | € 82.408 | ▲ 213% |
| Winst na belastingen | € 13.980 | € 15.969 | € 12.234 | € 44.582 | ▲ 264% |
| Eigen vermogen | € 164.016 | € 94.459 | € 94.293 | € 72.785 | ▼ 23% |
| Totale schulden | € 69.384 | € 144.729 | € 41.430 | € 156.578 | ▲ 278% |
| Cash | € 49.180 | € 34.474 | € 39.902 | € 42.906 | ▲ 8% |
| Terreinen & gebouwen | € 53.473 | € 49.246 | € 58.931 | € 90.498 | ▲ 54% |
| Opgepotte winst | € 151.616 | € 82.059 | € 94.293 | € 72.785 | ▼ 23% |
| Dividend | € 10.000 | € 85.526 | € 0 | € 66.091 | |
| Bankschulden | € 36.000 | € 30.667 | € 25.333 | € 38.795 | ▲ 53% |
| Balanstotaal | € 233.400 | € 239.188 | € 135.722 | € 229.362 | ▲ 69% |
Kerncijfers van DHAEN JÖRAN, boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 oktober 2027.
Wat is er gebeurd met DHAEN JÖRAN?
Wat er de jongste jaren bij DHAEN JÖRAN gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 44.582 (▲ 264% t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- JÖRAN DHAEN werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 13.980 winst in 2023 naar € 44.582 winst in 2026.
Betaalde al € 53.349 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2026, met € 44.582 winst.
Keerde in totaal € 161.616 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter DHAEN JÖRAN zit JÖRAN DHAEN.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
JÖRAN DHAEN
Bestuurder
sinds 2011
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Heernislaan 42
9000 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Jöran DHAEN(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0836.961.827
- Btw-nummer
- BE 0836.961.827
- Maatschappelijke zetel
- Heernislaan 42, 9000 Gent
- Namen & benamingen
- DHAEN JÖRAN
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 14 juni 2011
- Peppol
- Actief · Actief sinds 15 apr 2024
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van interieurarchitecten
Activiteiten van bouwarchitecten
Activiteiten van stedebouwkundige en tuin- en landschapsarchitecten
Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts