Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Cijfers gecorrigeerd NBB
Verbeterde jaarrekening neergelegd voor 2025.
Financiën
Boekjaar 2025
WU IMMO uit Marche-en-Famenne, ondernemingsnummer BE0836733480, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 109.017 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde WU IMMO een brutomarge van € 228.211 en een eigen vermogen van € 383.677. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 110.162 naar € 109.017. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 29 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 383.677
▲ 40% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 109.017
▼ 1% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 99.179
▼ 50% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 365.077.
Schulden eind 2025
€ 562.356
▲ 51% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 125.914 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 48.736
▲ 215% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 38.000
▼ 10% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 116.992 | € 162.586 | € 490.626 | € 228.211 | ▼ 53% |
| Winst na belastingen | € 28.682 | € 65.607 | € 110.162 | € 109.017 | ▼ 1% |
| Eigen vermogen | € 98.891 | € 164.498 | € 274.660 | € 383.677 | ▲ 40% |
| Totale schulden | € 640.084 | € 552.727 | € 499.624 | € 723.295 | ▲ 45% |
| Cash | € 5.849 | € 7.952 | € 199.580 | € 99.179 | ▼ 50% |
| Terreinen & gebouwen | € 713.286 | € 666.500 | € 413.858 | € 753.336 | ▲ 82% |
| Opgepotte winst | € 80.291 | € 145.898 | € 256.060 | € 365.077 | ▲ 43% |
| Bankschulden | € 493.276 | € 410.588 | € 371.965 | € 562.356 | ▲ 51% |
| Balanstotaal | € 738.975 | € 730.551 | € 1.011.363 | € 1.344.051 | ▲ 33% |
Kerncijfers van WU IMMO, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met WU IMMO?
Wat er de jongste jaren bij WU IMMO gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Verbeterde jaarrekening voor boekjaar 2025 neergelegd. te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Marche-en-Famenne. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 28.682 winst in 2022 naar € 109.017 winst in 2025.
Betaalde al € 96.256 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 110.162 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Marche, Aux Bois d'en Bas 54
6900 Marche-en-Famenne
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0836.733.480
- Btw-nummer
- BE 0836.733.480
- Maatschappelijke zetel
- Marche, Aux Bois d'en Bas 54, 6900 Marche-en-Famenne
- Namen & benamingen
- WU IMMO
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 3 juni 2011
- Peppol
- Actief · Actief sinds 19 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen