Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 8 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
INNO ENGI uit Pittem, ondernemingsnummer BE0836074969, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -22.162 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde INNO ENGI een brutomarge van € 173.036 en een eigen vermogen van € 3.322. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 4.015 naar € -22.162. Het bedrijf draaide verlies. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 87 % lager dan vorig jaar. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 3.322
▼ 87% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -22.162
▼ in 2024 nog € 4.015 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 10.467
▼ 67% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € -15.278.
Mensen en middelen in 2025
€ 147.070
▲ 16% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 209
▼ 79% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 130.113
▼ 31% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 30.113 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 31.961
▼ 43% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 4.443
▼ 59% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 229.253 | € 299.829 | € 185.532 | € 173.036 | ▼ 7% |
| Winst na belastingen | € -39.206 | € 40.620 | € 4.015 | € -22.162 | ▼ € 26.177 |
| Eigen vermogen | € -17.552 | € 21.469 | € 25.484 | € 3.322 | ▼ 87% |
| Totale schulden | € 577.394 | € 500.611 | € 517.923 | € 425.966 | ▼ 18% |
| Cash | € 2.523 | € 11.884 | € 31.729 | € 10.467 | ▼ 67% |
| Opgepotte winst | € -36.152 | € 2.869 | € 6.884 | € -15.278 | ▼ € 22.162 |
| Dividend | € 0 | € 1.600 | € 0 | € 0 | |
| Bankschulden | € 218.162 | € 189.189 | € 189.841 | € 130.113 | ▼ 31% |
| Balanstotaal | € 559.842 | € 522.080 | € 543.406 | € 429.288 | ▼ 21% |
Kerncijfers van INNO ENGI, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met INNO ENGI?
Wat er de jongste jaren bij INNO ENGI gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 22.162 (▼ € 26.177 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Pittem. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 39.206 verlies in 2022 naar € 22.162 verlies in 2025.
Betaalde al € 1.026 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 40.620 winst.
Keerde in totaal € 1.600 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter INNO ENGI zit Dany Comyn.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Dany Comyn
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Joos de ter Beerstlaan 33
8740 Pittem
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Microsoft 365
Hosting
AS-HOSTINGER, CY
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Netwerk
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0836.074.969
- Btw-nummer
- BE 0836.074.969
- Maatschappelijke zetel
- Joos de ter Beerstlaan 33, 8740 Pittem
- Namen & benamingen
- INNO ENGI
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 4 mei 2011
- Peppol
- Actief · Actief sinds 5 okt 2025
- Contact
- rdeveraert.be
- Activiteiten · NACE
Schrijnwerk
Vervaardiging van ander schrijn- en timmerwerk