Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 32 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
DVS Company uit Gent, ondernemingsnummer BE0835399434, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 18.098 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde DVS Company een brutomarge van € 90.673 en een eigen vermogen van € 108.543. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 30.940 naar € 18.098. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 24 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 108.543
▲ 20% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 18.098
▼ 42% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 4.313
▲ 46% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 107.543.
Schulden eind 2025
€ 490.841
▼ 1% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 58.779 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 8 jaar weg.
€ 5.595
▲ 52% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.633
▼ 27% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 87.947 | € 101.292 | € 113.461 | € 90.673 | ▼ 20% |
| Winst na belastingen | € 19.012 | € 24.330 | € 30.940 | € 18.098 | ▼ 42% |
| Eigen vermogen | € 87.962 | € 111.459 | € 90.445 | € 108.543 | ▲ 20% |
| Totale schulden | € 665.252 | € 587.390 | € 550.228 | € 519.179 | ▼ 6% |
| Cash | € 23.329 | € 2.330 | € 2.958 | € 4.313 | ▲ 46% |
| Terreinen & gebouwen | € 694.810 | € 646.080 | € 604.856 | € 557.797 | ▼ 8% |
| Opgepotte winst | € 86.962 | € 110.459 | € 89.445 | € 107.543 | ▲ 20% |
| Dividend | € 800 | € 833 | € 51.954 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 588.559 | € 551.721 | € 494.935 | € 490.841 | ▼ 1% |
| Balanstotaal | € 753.215 | € 698.849 | € 640.674 | € 627.722 | ▼ 2% |
Kerncijfers van DVS Company, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met DVS Company?
Wat er de jongste jaren bij DVS Company gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 18.098 (▼ 42% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
Samengevat
Van € 19.012 winst in 2022 naar € 18.098 winst in 2025.
Betaalde al € 40.605 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 30.940 winst.
Keerde in totaal € 53.587 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter DVS Company zit Sandrino Devriese.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Sandrino Devriese
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Alphonse Claeys-Bouüaertlaan 21
9030 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- DEVRIESE Sandrino(oprichter) 51.1%
- DEVRIESE Naomi(oprichter) 48.9%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0835.399.434
- Btw-nummer
- BE 0835.399.434
- Maatschappelijke zetel
- Alphonse Claeys-Bouüaertlaan 21, 9030 Gent
- Namen & benamingen
- DVS Company
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 12 april 2011
- Peppol
- Actief · Actief sinds 31 aug 2023
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van verpleegkundigen en verloskundigen
Verpleegkundige activiteiten
Overige zakelijke dienstverlening, neg