Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 39 % van de kortlopende schulden in 2026; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2026
K&S INVEST uit Tongeren-Borgloon, ondernemingsnummer BE0835211174, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 50.368 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde K&S INVEST een brutomarge van € 67.957 en een eigen vermogen van € 164.573. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 32.108 naar € 50.368. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 20 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 164.573
▲ 44% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 50.368
▲ 57% t.o.v. 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 44.318
▲ 24% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2026. De opgepotte winst groeide naar € 124.573.
Mensen en middelen in 2026
€ 1.413
▲ 36% t.o.v. 2025
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2026
€ 140.753
▼ 17% t.o.v. 2025
Dit jaar wordt € 23.860 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 6 jaar weg.
€ 1.231
▼ 39% t.o.v. 2025
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 13.044
▼ 6% t.o.v. 2025
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 1.335.173 | € 53.404 | € 51.546 | € 67.957 | ▲ 32% |
| Winst na belastingen | € -156.861 | € 30.537 | € 32.108 | € 50.368 | ▲ 57% |
| Eigen vermogen | € 72.613 | € 82.097 | € 114.205 | € 164.573 | ▲ 44% |
| Totale schulden | € 340.135 | € 308.802 | € 280.645 | € 234.461 | ▼ 16% |
| Cash | € 13.896 | € 3.100 | € 35.626 | € 44.318 | ▲ 24% |
| Terreinen & gebouwen | € 223.042 | € 217.155 | € 211.267 | € 205.380 | ▼ 3% |
| Opgepotte winst | € 32.613 | € 42.097 | € 74.205 | € 124.573 | ▲ 68% |
| Dividend | € 10.526 | € 21.053 | € 0 | € 0 | |
| Bankschulden | € 230.493 | € 199.907 | € 168.758 | € 140.753 | ▼ 17% |
| Balanstotaal | € 412.748 | € 390.899 | € 394.850 | € 399.034 | ▲ 1% |
Kerncijfers van K&S INVEST, boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 30 januari 2028.
Wat is er gebeurd met K&S INVEST?
Wat er de jongste jaren bij K&S INVEST gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 50.368 (▲ 57% t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Tongeren-Borgloon. KBO
- Stefan Vaes werd bestuurder. NBB
- Kurt Lambrichts werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 156.861 verlies in 2023 naar € 50.368 winst in 2026.
Betaalde al € 6.442 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2026, met € 50.368 winst.
Keerde in totaal € 31.579 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter K&S INVEST zitten Stefan Vaes en Kurt Lambrichts. Zelf heeft het 100% van Bikes Claessens.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
sinds 2011
Kurt Lambrichts
Bestuurder
sinds 2011
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Luikersteenweg 158
3700 Tongeren-Borgloon
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 3 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0835.211.174
- Btw-nummer
- BE 0835.211.174
- Maatschappelijke zetel
- Luikersteenweg 158, 3700 Tongeren-Borgloon
- Namen & benamingen
- K&S INVEST
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 5 april 2011
- Peppol
- Actief · Actief sinds 27 aug 2025
- Activiteiten · NACE
Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie
Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie, n.e. g.
Activiteiten van holdings
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige activiteiten van vrije beroepen en andere wetenschappelijke en technische activiteiten, neg
Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering
+3