Financiën
Boekjaar 2025
KENETIX uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0834852076, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 4.939 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde KENETIX een brutomarge van € 23.641 en een eigen vermogen van € 83.981. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 6.082 naar € 4.939. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 1 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 83.981
▼ 18% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 4.939
▼ 19% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 77.199
▼ 22% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 23.000 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 37.772
▼ 25% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 24.320
▼ 24% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 8.015 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 5.662
▼ 44% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 7.752
▲ 4% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 67.297 | € 19.970 | € 27.411 | € 23.641 | ▼ 14% |
| Winst na belastingen | € 34.643 | € 219 | € 6.082 | € 4.939 | ▼ 19% |
| Eigen vermogen | € 144.641 | € 128.960 | € 102.042 | € 83.981 | ▼ 18% |
| Totale schulden | € 40.140 | € 65.781 | € 75.280 | € 65.578 | ▼ 13% |
| Cash | € 113.132 | € 89.441 | € 99.282 | € 77.199 | ▼ 22% |
| Opgepotte winst | € 134.641 | € 110.360 | € 83.442 | € 65.381 | ▼ 22% |
| Dividend | € 0 | € 24.500 | € 33.000 | € 23.000 | ▼ 30% |
| Bankschulden | € 0 | € 39.396 | € 32.014 | € 24.320 | ▼ 24% |
| Balanstotaal | € 184.781 | € 194.741 | € 177.321 | € 149.559 | ▼ 16% |
Kerncijfers van KENETIX, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met KENETIX?
Wat er de jongste jaren bij KENETIX gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 4.939 (▼ 19% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- Ken Vleminckx werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 34.643 winst in 2022 naar € 4.939 winst in 2025.
Betaalde al € 23.469 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 34.643 winst.
Keerde in totaal € 80.500 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter KENETIX zit Ken Vleminckx.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Ken Vleminckx
Bestuurder
sinds 2011
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Achterhoefweg 15
2870 Puurs-Sint-Amands
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- VLEMINCKX Ken(oprichter) 99%
- EERAERTS Karen Isabel(oprichter) 1%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0834.852.076
- Btw-nummer
- BE 0834.852.076
- Maatschappelijke zetel
- Achterhoefweg 15, 2870 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- KENETIX
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 25 maart 2011
- Peppol
- Actief · Actief sinds 30 okt 2023
- Contact
- kenetix.be [email protected] +32478409674
- Activiteiten · NACE
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Computerconsultancy-activiteiten
Ontwerpen van computerprogramma’s
Ontwerpen en programmeren van computerprogramma's