Financiën
Boekjaar 2025
27and27 uit Tubize, ondernemingsnummer BE0833913750, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 16.594 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde 27and27 een brutomarge van € 18.384 en een eigen vermogen van € 16.462. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 18.637 naar € 16.594. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 1 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 16.462
▲ € 16.594 t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 16.594
▼ 11% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 10.622
▲ € 10.594 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € -2.038.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 739
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 17.354 | € 19.850 | € 19.084 | € 18.384 | ▼ 4% |
| Winst na belastingen | € 16.798 | € 19.081 | € 18.637 | € 16.594 | ▼ 11% |
| Eigen vermogen | € -37.849 | € -18.768 | € -132 | € 16.462 | ▲ € 16.594 |
| Totale schulden | € 54.801 | € 18.974 | € 159 | € 739 | ▲ € 580 |
| Cash | € 13.952 | € 81 | € 27 | € 10.622 | ▲ € 10.594 |
| Opgepotte winst | € -56.349 | € -37.268 | € -18.632 | € -2.038 | ▲ € 16.594 |
| Balanstotaal | € 16.952 | € 206 | € 27 | € 17.201 | ▲ € 17.174 |
Kerncijfers van 27and27, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met 27and27?
Wat er de jongste jaren bij 27and27 gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 16.594 (▼ 11% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Tubize. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 16.798 winst in 2022 naar € 16.594 winst in 2025.
Betaalde al € 1.500 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 19.081 winst.
Bestuur
Achter 27and27 zit Eric Lemoine.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Eric Lemoine
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue de la Falize 2
1480 Tubize
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0833.913.750
- Btw-nummer
- BE 0833.913.750
- Maatschappelijke zetel
- Rue de la Falize 2, 1480 Tubize
- Namen & benamingen
- 27and27
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 21 februari 2011
- Peppol
- Actief · Actief sinds 16 jun 2025
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in kledingstoffen
Detailhandel in herenbovenkleding
Detailhandel in baby- en kinderbovenkleding
Detailhandel in damesbovenkleding
Detailhandel in kledingaccessoires
Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment)