Financiën
Boekjaar 2025
a3o uit Machelen (Brab.), ondernemingsnummer BE0833208620, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 30.306 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde a3o een brutomarge van € 61.310 en een eigen vermogen van € 153.976. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 32.920 naar € 30.306. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 7 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 153.976
▲ 24% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 30.306
▼ 8% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 104.802
▲ 73% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 366 uitgekeerd
1 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 71
Geen personeel op de loonlijst. Zo’n klein bedrag is meestal een sociale bijdrage of pensioenpremie van de bestuurder, geboekt onder personeelskosten.
€ 32.816
▼ 23% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 13.810
▼ 35% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 7.754 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 7.442
▲ 27% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 28.896
▲ 30% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 54.964 | € 37.214 | € 65.616 | € 61.310 | ▼ 7% |
| Winst na belastingen | € 29.320 | € 18.266 | € 32.920 | € 30.306 | ▼ 8% |
| Eigen vermogen | € 90.421 | € 99.687 | € 124.036 | € 153.976 | ▲ 24% |
| Totale schulden | € 34.642 | € 59.019 | € 49.376 | € 50.148 | ▲ 2% |
| Cash | € 47.143 | € 25.472 | € 60.551 | € 104.802 | ▲ 73% |
| Opgepotte winst | € 84.221 | € 93.487 | € 117.836 | € 147.776 | ▲ 25% |
| Dividend | € 9.000 | € 9.000 | € 8.571 | € 366 | ▼ 96% |
| Bankschulden | € 2.979 | € 28.283 | € 21.214 | € 13.810 | ▼ 35% |
| Balanstotaal | € 125.063 | € 158.706 | € 173.412 | € 204.125 | ▲ 18% |
Kerncijfers van a3o, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met a3o?
Wat er de jongste jaren bij a3o gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 30.306 (▼ 8% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Machelen (Brab.). KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 29.320 winst in 2022 naar € 30.306 winst in 2025.
Betaalde al € 48.535 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 32.920 winst.
Keerde in totaal € 26.938 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter a3o zit BART KAESEMANS.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
BART KAESEMANS
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Lijsterstraat 9
1830 Machelen (Brab.)
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0833.208.620
- Btw-nummer
- BE 0833.208.620
- Maatschappelijke zetel
- Lijsterstraat 9, 1830 Machelen (Brab.)
- Namen & benamingen
- a3o
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 27 januari 2011
- Peppol
- Actief · Actief sinds 7 sep 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering
Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteiten
Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Computerconsultancy-activiteiten
Adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
+1