Financiën
Boekjaar 2025
Bart Houtconstruct uit Lubbeek, ondernemingsnummer BE0833141314, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 15.670 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Bart Houtconstruct een brutomarge van € 28.765 en een eigen vermogen van € 91.677. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 36.464 naar € 15.670. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 91.677
▲ 20% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 15.670
▼ 57% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 78.931
▲ 22% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 600 uitgekeerd
4 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 34.557
▲ € 34.165 t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 35.076
Dit jaar wordt € 7.313 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 5 jaar weg.
€ 1.264
▼ 66% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 3.168
▼ 41% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 33.889 | € 23.246 | € 41.458 | € 28.765 | ▼ 31% |
| Winst na belastingen | € 7.772 | € 17.237 | € 36.464 | € 15.670 | ▼ 57% |
| Eigen vermogen | € 22.906 | € 40.143 | € 76.606 | € 91.677 | ▲ 20% |
| Totale schulden | € 30.590 | € 23.809 | € 19.313 | € 52.158 | ▲ 170% |
| Cash | € 37.412 | € 48.131 | € 64.511 | € 78.931 | ▲ 22% |
| Opgepotte winst | € 2.906 | € 20.143 | € 56.606 | € 71.677 | ▲ 27% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 600 | |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 0 | € 35.076 | |
| Balanstotaal | € 53.495 | € 63.951 | € 95.919 | € 143.835 | ▲ 50% |
Kerncijfers van Bart Houtconstruct, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met Bart Houtconstruct?
Wat er de jongste jaren bij Bart Houtconstruct gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 15.670 (▼ 57% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Lubbeek. KBO
- Bart Van Helspelgem werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 7.772 winst in 2022 naar € 15.670 winst in 2025.
Betaalde al € 8.173 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 36.464 winst.
Keerde in totaal € 600 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Bart Houtconstruct zit Bart Van Helspelgem.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Bart Van Helspelgem
Bestuurder
sinds 2011
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Meenselstraat(BIN) 106
3211 Lubbeek
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0833.141.314
- Btw-nummer
- BE 0833.141.314
- Maatschappelijke zetel
- Meenselstraat(BIN) 106, 3211 Lubbeek
- Namen & benamingen
- Bart Houtconstruct
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 25 januari 2011
- Peppol
- Actief · Actief sinds 7 okt 2025
- Activiteiten · NACE
Schrijnwerk
Bouwrijp maken van terreinen
Activiteiten van holdings
Installatie van isolatie
Vervaardiging van ander schrijn- en timmerwerk
Detailhandel in overige bouwmaterialen, neg
Isolatiewerkzaamheden
Holdings