Actief · volgens de KBO, 2 november 2026

Transport De Schoenmacker P.

BE0832861893

Rechtspersoon Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid 1 vestiging

Transport De Schoenmacker P. is een transportbedrijf in Gent. BVBA, gestart op 17 januari 2011, 1 vestiging.

Muldersveld 1, 9041 Gent

Achter het bedrijf: Peter De Schoenmacker.

Actief voor

15 jaar, 9 maanden

Financiën

Boekjaar 2025

Transport De Schoenmacker P. uit Gent, ondernemingsnummer BE0832861893, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 12.393 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Transport De Schoenmacker P. een brutomarge van € 43.584 en een eigen vermogen van € 636.879. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 89.907 naar € 12.393. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 20 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Gezond

€ 636.879

▼ 3% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Gezond

€ 12.393

▼ 86% t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 72.153

▲ 260% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Keert uit

€ 30.000 uitgekeerd

Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.

Mensen en middelen in 2025

Voltijdse krachten

0

Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.

Voertuigen en materieel

€ 12.401

▼ 38% t.o.v. 2024

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2025

Bankschulden ≈ 6 jaar te gaan

€ 345.682

▼ 15% t.o.v. 2024

Dit jaar wordt € 62.324 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 6 jaar weg.

Aan leveranciers

€ 42.856

▲ € 38.959 t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen

€ 28.365

▲ 69% t.o.v. 2024

Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € -1.934 € -5.778 € 8.771 € 43.584 ▲ € 34.813
Winst na belastingen € 78.111 € 70.005 € 89.907 € 12.393 ▼ 86%
Eigen vermogen € 554.573 € 594.578 € 654.485 € 636.879 ▼ 3%
Totale schulden € 211.239 € 168.333 € 459.917 € 451.349 ▼ 2%
Cash € 101.774 € 89.831 € 20.017 € 72.153 ▲ 260%
Terreinen & gebouwen - - € 350.209 € 342.391 ▼ 2%
Opgepotte winst € 536.023 € 576.028 € 635.935 € 618.329 ▼ 3%
Dividend € 30.000 € 30.000 € 30.000 € 30.000
Bankschulden € 178.571 € 142.857 € 406.573 € 345.682 ▼ 15%
Balanstotaal € 765.812 € 762.911 € 1.114.403 € 1.088.227 ▼ 2%

Kerncijfers van Transport De Schoenmacker P., boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met Transport De Schoenmacker P.?

Wat er de jongste jaren bij Transport De Schoenmacker P. gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 12.393 (▼ 86% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
  • Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
  • Nieuwe vestiging in Gent. KBO

Samengevat

Van € 78.111 winst in 2022 naar € 12.393 winst in 2025.

Betaalde al € 26.311 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2024, met € 89.907 winst.

Keerde in totaal € 120.000 dividend uit aan de eigenaars.

Bestuur

Peter De Schoenmacker
Transport De Schoenmacker P.

Achter Transport De Schoenmacker P. zit Peter De Schoenmacker. Zelf heeft het 100% van Frans De Schoenmacker - Haentjens.

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Peter De Schoenmacker

Bestuurder

Ook actief bij: FRANS DE SCHOENMACKER - HAENTJENS

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Muldersveld 1

9041 Gent

Wie zit hier nog?

Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.

Alle bedrijven op dit adres →

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten

Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.

Oprichting

Bron: Akte ↗
  • De Schoenmacker, Peter Jozef Irma(oprichter) 50%
  • Reygaert, Vanessa Denise Frans(oprichter) 50%

Gegevens

Ondernemingsnummer
0832.861.893
Btw-nummer
BE 0832.861.893
Maatschappelijke zetel
Muldersveld 1, 9041 Gent
Namen & benamingen
Transport De Schoenmacker P.
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
17 januari 2011
Peppol
Actief · Actief sinds 5 okt 2025
Activiteiten · NACE

Goederenvervoer over de weg

Veelgestelde vragen

Wat doet Transport De Schoenmacker P.?
Transport De Schoenmacker P. is een transportbedrijf in Gent. BVBA, gestart op 17 januari 2011, 1 vestiging.
Wat is het adres van Transport De Schoenmacker P.?
De maatschappelijke zetel van Transport De Schoenmacker P. is gevestigd te Muldersveld 1, 9041 Gent.
Is Transport De Schoenmacker P. nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is Transport De Schoenmacker P. actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 17 januari 2011.
Is Transport De Schoenmacker P. geregistreerd op Peppol?
Ja, Transport De Schoenmacker P. is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0832861893.
Wat is het ondernemingsnummer van Transport De Schoenmacker P.?
Het ondernemingsnummer van Transport De Schoenmacker P. is BE0832861893.
Wanneer is Transport De Schoenmacker P. opgericht?
Transport De Schoenmacker P. is opgericht op 17 januari 2011.