Financiën
Boekjaar 2025
QP Construction uit Marche-en-Famenne, ondernemingsnummer BE0832266136, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 20.323 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde QP Construction een brutomarge van € 34.477 en een eigen vermogen van € 130.700. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 8.900 naar € 20.323. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 23 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 130.700
▲ 18% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 20.323
▲ 128% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 87.202
▼ 19% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 112.100.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 11.102
▲ € 10.568 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.309
▲ 24% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 40.905 | € 32.824 | € 21.451 | € 34.477 | ▲ 61% |
| Winst na belastingen | € 23.545 | € 18.065 | € 8.900 | € 20.323 | ▲ 128% |
| Eigen vermogen | € 83.412 | € 101.477 | € 110.377 | € 130.700 | ▲ 18% |
| Totale schulden | € 11.153 | € 22.083 | € 11.676 | € 24.155 | ▲ 107% |
| Cash | € 75.866 | € 78.799 | € 107.150 | € 87.202 | ▼ 19% |
| Opgepotte winst | € 64.812 | € 82.877 | € 91.777 | € 112.100 | ▲ 22% |
| Bankschulden | € 5.026 | € 722 | € 0 | € 0 | |
| Balanstotaal | € 94.732 | € 123.647 | € 122.060 | € 154.855 | ▲ 27% |
Kerncijfers van QP Construction, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met QP Construction?
Wat er de jongste jaren bij QP Construction gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 20.323 (▲ 128% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Marche-en-Famenne. KBO
Samengevat
Van € 23.545 winst in 2022 naar € 20.323 winst in 2025.
Betaalde al € 31.832 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 23.545 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
On, Rue du Cruquet 7
6900 Marche-en-Famenne
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Pascale Nelly Julia Ghislaine QUOISTIAUX(vennoot) 99.2%
- Patrick Louis Ghislain PAYE(vennoot) 0.8%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0832.266.136
- Btw-nummer
- BE 0832.266.136
- Maatschappelijke zetel
- On, Rue du Cruquet 7, 6900 Marche-en-Famenne
- Namen & benamingen
- QP Construction
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 21 december 2010
- Peppol
- Actief · Actief sinds 17 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Bouwrijp maken van terreinen
Metselwerk
Landschapsverzorging
Algemene bouw van kantoorgebouwen
Algemene bouw van andere niet-residentiële gebouwen
Bouw van rioleringen
Slopen
+1