Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 7 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
MAXIMUS HOLDING uit Gent, ondernemingsnummer BE0832134888, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -37.608 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MAXIMUS HOLDING een brutomarge van € 23.902 en een eigen vermogen van € 655.708. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 202.193 naar € -37.608. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 25 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 655.708
▼ 5% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt. Bij de oprichting brachten de oprichters € 600.000 in natura in: aandelen of andere activa, gewaardeerd in de akte.
€ -37.608
▼ in 2024 nog € 202.193 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 15.165
▼ 32% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 355.708.
Mensen en middelen in 2025
€ 3.341
▲ € 2.982 t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 6.258
▼ 27% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 2.417 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 2.261
▼ 63% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 15.392 | € 15.083 | € 258.804 | € 23.902 | ▼ 91% |
| Winst na belastingen | € -33.629 | € -34.289 | € 202.193 | € -37.608 | ▼ € 239.801 |
| Eigen vermogen | € 584.300 | € 550.012 | € 693.316 | € 655.708 | ▼ 5% |
| Totale schulden | € 8.426 | € 3.307 | € 267.194 | € 249.816 | ▼ 7% |
| Cash | € 14.935 | € 1.187 | € 22.272 | € 15.165 | ▼ 32% |
| Terreinen & gebouwen | € 391.375 | € 380.830 | € 905.328 | € 869.388 | ▼ 4% |
| Opgepotte winst | € 284.300 | € 250.012 | € 393.316 | € 355.708 | ▼ 10% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 8.566 | € 6.258 | ▼ 27% |
| Balanstotaal | € 592.726 | € 553.319 | € 1.017.774 | € 960.827 | ▼ 6% |
Kerncijfers van MAXIMUS HOLDING, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met MAXIMUS HOLDING?
Wat er de jongste jaren bij MAXIMUS HOLDING gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 37.608 (▼ € 239.801 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
Samengevat
Van € 33.629 verlies in 2022 naar € 37.608 verlies in 2025.
Betaalde al € 882 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 202.193 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Sleepbootstraat 3
9000 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- MAXIMUS, Peter François Ramon(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0832.134.888
- Btw-nummer
- BE 0832.134.888
- Maatschappelijke zetel
- Sleepbootstraat 3, 9000 Gent
- Namen & benamingen
- MAXIMUS HOLDING
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 22 december 2010
- Peppol
- Actief · Actief sinds 18 aug 2026