Financiën
Boekjaar 2025
BAW RENOVATION uit Tubize, ondernemingsnummer BE0832073324, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 18.986 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde BAW RENOVATION een brutomarge van € 50.102 en een eigen vermogen van € 90.136. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 12.722 naar € 18.986. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 23 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 90.136
▲ 27% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 18.986
▲ 49% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 65.709
▲ 33% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 71.536.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 34.329
▲ 72% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 2.929.
Schulden eind 2025
€ 32.825
▲ 19% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 18.556 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 23.585
▼ 30% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 9.957
▲ 292% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 566.786 | - | - | - | |
| Brutomarge | € 48.537 | € 37.473 | € 47.786 | € 50.102 | ▲ 5% |
| Winst na belastingen | € 11.514 | € 1.473 | € 12.722 | € 18.986 | ▲ 49% |
| Eigen vermogen | € 60.955 | € 62.428 | € 71.150 | € 90.136 | ▲ 27% |
| Totale schulden | € 120.261 | € 82.772 | € 71.445 | € 70.150 | ▼ 2% |
| Cash | € 96.323 | € 48.033 | € 49.258 | € 65.709 | ▲ 33% |
| Opgepotte winst | € 42.355 | € 43.828 | € 52.550 | € 71.536 | ▲ 36% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 4.000 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 70.500 | € 49.212 | € 27.639 | € 32.825 | ▲ 19% |
| Balanstotaal | € 181.216 | € 145.200 | € 142.595 | € 160.286 | ▲ 12% |
Kerncijfers van BAW RENOVATION, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met BAW RENOVATION?
Wat er de jongste jaren bij BAW RENOVATION gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 18.986 (▲ 49% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Tubize. KBO
Samengevat
Van € 11.514 winst in 2022 naar € 18.986 winst in 2025.
Betaalde al € 17.585 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 18.986 winst.
Keerde in totaal € 4.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter BAW RENOVATION zit PIOTR PAWEL BAWORSKI .
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
PIOTR PAWEL BAWORSKI
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue Saint-Jean 122
1480 Tubize
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- BAWORSKI, Piotr Pawel(oprichter) 95%
- MAGNUSZEWSKI, Tomasz(oprichter) 5%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0832.073.324
- Btw-nummer
- BE 0832.073.324
- Maatschappelijke zetel
- Rue Saint-Jean 122, 1480 Tubize
- Namen & benamingen
- BAW RENOVATION
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 21 december 2010
- Peppol
- Actief · Actief sinds 15 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Overige gespecialiseerde bouwwerkzaamheden
Algemene bouw van kantoorgebouwen
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Algemene bouw van andere niet-residentiële gebouwen
Slopen
Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door andere energiebronnen dan elektriciteit
Bouw van sierschouwen en open haarden