Financiën
Boekjaar 2025
PACTA QUATUOR uit Sint-Truiden, ondernemingsnummer BE0832047885, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 80.059 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde PACTA QUATUOR een brutomarge van € 146.918 en een eigen vermogen van € 541.459. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 1.520 naar € 80.059. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 11 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 541.459
▼ 25% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 80.059
▲ € 78.539 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 109.522
▼ 11% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 263.421 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
€ 156.634
▲ 129% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 85.243.
Schulden eind 2025
€ 420.534
▲ 14% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 50.661 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 8 jaar weg.
€ 8.314
▼ 59% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 27.109
▲ 143% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 238.057 | € 90.183 | € 70.948 | € 146.918 | ▲ 107% |
| Winst na belastingen | € 87.770 | € 13.260 | € 1.520 | € 80.059 | ▲ € 78.539 |
| Eigen vermogen | € 710.040 | € 723.300 | € 724.821 | € 541.459 | ▼ 25% |
| Totale schulden | € 540.096 | € 456.784 | € 416.476 | € 467.098 | ▲ 12% |
| Cash | € 119.752 | € 70.231 | € 122.555 | € 109.522 | ▼ 11% |
| Terreinen & gebouwen | € 804.007 | € 771.862 | € 739.716 | € 707.571 | ▼ 4% |
| Opgepotte winst | € 703.840 | € 717.100 | € 718.621 | € 535.259 | ▼ 26% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 263.421 | |
| Bankschulden | € 462.032 | € 413.846 | € 368.800 | € 420.534 | ▲ 14% |
| Balanstotaal | € 1.250.136 | € 1.180.084 | € 1.141.296 | € 1.008.557 | ▼ 12% |
Kerncijfers van PACTA QUATUOR, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met PACTA QUATUOR?
Wat er de jongste jaren bij PACTA QUATUOR gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 80.059 (▲ € 78.539 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Truiden. KBO
- Filip Stultjens werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 87.770 winst in 2022 naar € 80.059 winst in 2025.
Betaalde al € 103.414 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 87.770 winst.
Keerde in totaal € 263.421 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter PACTA QUATUOR zit Filip Stultjens. Filip Stultjens zit ook achter IMPERMO - STULTJENS, STULTJENS GROUP, Impermo Logistics en Impermo Business Plus.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Filip Stultjens
Bestuurder
Ook actief bij: IMPERMO - STULTJENS, STULTJENS GROUP, Impermo Logistics, Impermo Business Plus
sinds 2010
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Tiensesteenweg 127
3800 Sint-Truiden
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 5 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0832.047.885
- Btw-nummer
- BE 0832.047.885
- Maatschappelijke zetel
- Tiensesteenweg 127, 3800 Sint-Truiden
- Namen & benamingen
- PACTA QUATUOR
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 16 december 2010
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 sep 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van holdings
Holdings
Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen
Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen
Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel
Vlieg- en vaaronderricht
Personenvervoer door de lucht
Overige zakelijke dienstverlening, neg
+1