Financiën
Boekjaar 2025
P & A MANAGEMENT uit Tubize, ondernemingsnummer BE0831991467, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 1.189 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde P & A MANAGEMENT een brutomarge van € 12.717 en een eigen vermogen van € 43.237. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 3.249 naar € 1.189. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 27 oktober 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 43.237
▲ 3% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 1.189
▼ 63% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 17.403
▼ 21% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 42.237.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 10.843
▼ 26% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 5.038
▼ 55% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 6.273
▲ 28% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 7.240
▲ 24% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 54.909 | € 10.305 | € 16.334 | € 12.717 | ▼ 22% |
| Winst na belastingen | € 31.196 | € -1.451 | € 3.249 | € 1.189 | ▼ 63% |
| Eigen vermogen | € 40.250 | € 38.799 | € 42.048 | € 43.237 | ▲ 3% |
| Totale schulden | € 36.801 | € 43.407 | € 22.015 | € 18.551 | ▼ 16% |
| Cash | € 41.682 | € 34.441 | € 22.139 | € 17.403 | ▼ 21% |
| Opgepotte winst | € 39.250 | € 37.799 | € 41.048 | € 42.237 | ▲ 3% |
| Bankschulden | € 3.386 | € 17.504 | € 11.275 | € 5.038 | ▼ 55% |
| Balanstotaal | € 77.051 | € 82.206 | € 64.063 | € 61.788 | ▼ 4% |
Kerncijfers van P & A MANAGEMENT, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2026 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 oktober 2026.
Wat is er gebeurd met P & A MANAGEMENT?
Wat er de jongste jaren bij P & A MANAGEMENT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 1.189 (▼ 63% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Tubize. KBO
- Frédéric Peelman werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 31.196 winst in 2022 naar € 1.189 winst in 2025.
Betaalde al € 25.355 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 31.196 winst.
Bestuur
Achter P & A MANAGEMENT zit Frédéric Peelman.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Frédéric Peelman
Bestuurder
sinds 2010
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Avenue des Cerisiers 17
1480 Tubize
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- PEELMAN Frédéric(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0831.991.467
- Btw-nummer
- BE 0831.991.467
- Maatschappelijke zetel
- Avenue des Cerisiers 17, 1480 Tubize
- Namen & benamingen
- P & A MANAGEMENT
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 17 december 2010
- Peppol
- Actief · Actief sinds 20 okt 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering
Groothandel in dranken, algemeen assortiment